Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Kód: ROV-31029-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
Elegantní bavlněné mini šaty s výstřihem do V 0164
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
851 Kč
Made in EU
1 228 Kč
–39 %
Elegantní trapézové šaty s asymetrickým plisováním KARINE 308-4
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
744 Kč
od 2 770 Kč až –42 %
pletené šaty – střední délka, šňůrka v pase, francouzský styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 583 Kč
od 2 007 Kč –42 %
Dlouhé elegantní šaty s límečkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 147 Kč
Made in EU
3 352 Kč
–41 %
Rozšířené elegantní šaty bez rukávů S358
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 972 Kč
Made in EU
1 553 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
941 Kč
Made in EU
1 876 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 048 Kč
Made in EU
2 746 Kč
–41 %
Sportovní šaty s vysokými manžetami a gumičkou v pase B032
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 615 Kč
Made in EU
951 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
577 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
2 409 Kč
Made in EU
2 261 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 263 Kč
od 1 448 Kč –50 %
Podzimní košilové šaty – krátké, vintage střih s páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 724 Kč
Detailní popis produktu
Dámská hnědá kožená peněženka se zapínáním na patentku - Peterson
- Nejvyšší kvalita | Vyrobeno z vysoce kvalitní pravé kůže, vyznačující se nadprůměrnou odolností. Výběrem peněženky z tohoto materiálu si můžete být jisti, že kupujete takovou, která vám vydrží roky.
- Klasická elegance | Peněženka v nadčasovém stylu a elegantní barvě s decentním logem na přední straně. Vyberte si doplněk, ve kterém se budete cítit módně a pohodlně.
- Přihrádka na karty | Peněženka má mnoho praktických přihrádek a kapes, takže se do ní vejdou všechny vaše karty a dokumenty
- Ideální jako dárek | Peněženka je dodávána ve značkovém pouzdře. Ušetřete čas hledáním pouzdra, pokud dáváte tuto peněženku jako dárek!
Sekce karet
Peněženka je dodávána s:
- 6 přihrádek určených pro karty, vizitky nebo dokumenty ;
- 4 kapsy na dokumenty většího formátu, například osvědčení o registraci v obalu od Ministerstva komunikací,
- 1 přihrádka na zip ve střední části peněženky.
Přihrádky na karty a dokumenty jsou chráněny oděruvzdornou podšívkou s potiskem loga . To zabraňuje poškození kůže při nesčetném vkládání a vyjímání karet.
Sekce hotovosti
Peněženka také nabízí dostatek prostoru pro vaši hotovost. Kapsy na peníze a přihrádky na karty jsou také podšité odolnou proti oděru .
- Mince si můžete uložit do dvojité kapsy, která se zapíná na zip. Je velmi prostorná, což umožňuje snadné vyjímání mincí.
- K dispozici jsou 3 samostatné přihrádky na bankovky . Tento počet kapes vám umožňuje oddělit bankovky, pokud například používáte více než jednu měnu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051297151 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 16,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
1 046 Kč
–39 %
Velká lakovaná dámská peněženka z přírodní a ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
630 Kč
Made in EU
908 Kč
–39 %
Dámská peněženka Peterson s vícebarevným vzorem z eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
547 Kč
Made in EU
1 379 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
831 Kč
Made in EU
908 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s jemnými květinami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
547 Kč
Made in EU
1 241 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
748 Kč
Made in EU
1 359 Kč
–39 %
Elegantní a kompaktní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
819 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s horizontálním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
1 300 Kč
–39 %
kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
1 242 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zipem a zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
748 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
605 Kč
Made in EU
1 183 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
713 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
prošívaná dámská peněženka na karty z ekokůže, horizontální
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
1 320 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
795 Kč
Made in EU
609 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
367 Kč
Made in EU
889 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka se zapínáním na druk a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
536 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
