Dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Kód: ROV-31130-UNIWSouvisející produkty
od 1 448 Kč –50 %
Podzimní košilové šaty – krátké, vintage střih s páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 724 Kč
od 1 779 Kč –47 %
letní minišaty s volánky a krátkým rukávem ve vintage stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 937 Kč
Made in EU
2 052 Kč
–41 %
Pletené šaty přiléhavého střihu s řasením K006
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 207 Kč
Made in EU
1 553 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
941 Kč
Made in EU
951 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
577 Kč
od 1 475 Kč –47 %
Pletené šaty s dlouhým rukávem pro podzim
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 776 Kč
Made in EU
1 305 Kč
–44 %
Asymetrické šaty bez ramínek K031
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
729 Kč
Made in EU
2 746 Kč
–41 %
Sportovní šaty s vysokými manžetami a gumičkou v pase B032
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 615 Kč
Made in EU
1 697 Kč
–44 %
Midi šaty bez rukávů s odhalenými zády L039
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
948 Kč
Made in EU
3 584 Kč
–41 %
Viskózové šaty se zavazováním v pase na šňůrku S366
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 108 Kč
Made in EU
1 620 Kč
–44 %
Mini šaty se stojáčkem a patenty K369
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
905 Kč
Made in EU
1 228 Kč
–39 %
Elegantní trapézové šaty s asymetrickým plisováním KARINE 308-4
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
744 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka z pravé kůže v černé barvě se zapínáním na patentku - Peterson
- Přírodní kůže – Vyrobeno ze speciálně vybrané přírodní kůže, která zaručuje dlouhou životnost.
- Promyšlená organizace – Má mnoho přihrádek na karty, dokumenty a hotovost, což zajišťuje pořádek a pohodlí.
- Bezpečné zapínání na patentku – Chrání obsah peněženky a zabraňuje nechtěnému otevření.
- Vejde se do technického průkazu vozidla – Perfektní volba pro ženy, které potřebují peněženku s větším prostorem na dokumenty.
Praktické přihrádky
Peněženka nabízí:
- 7 slotů o velikosti identifikační karty , ideální pro bankovní karty, věrnostní karty nebo vizitky.
- 5 kapes pro dokumenty většího formátu .
Sekce hotovosti
- Peněženka je vybavena 2 prostornými přihrádkami na bankovky, které pojmou značné množství hotovosti.
- Mince si můžete uložit do prostorné kapsy se zapínáním na patentku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051277221 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | Vysoká kvalita |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
771 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
464 Kč
Made in EU
1 261 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
760 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka na karty z ekokůže, horizontální
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
1 359 Kč
–39 %
Elegantní a kompaktní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
819 Kč
Made in EU
1 457 Kč
–39 %
dámská peněženka z lakované kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
878 Kč
Made in EU
1 241 Kč
–39 %
peněženka-penál z přírodní a eko kůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
748 Kč
Made in EU
889 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka se zapínáním na druk a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
536 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
908 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s jemnými květinami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
547 Kč
Made in EU
699 Kč
–39 %
dámská peněženka ve stylu penálu z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
421 Kč
Made in EU
1 477 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
890 Kč
Made in EU
681 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže, reliéfní vzor
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
1 059 Kč
–39 %
Dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
638 Kč
Made in EU
681 Kč
–39 %
Klasická horizontální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
1 379 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
831 Kč
Made in EU
928 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
559 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
