Saszetka nerka LR-WB28 Gray
Kód: ROV-22513-UNIWSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Miejska saszetka nerka na biodra — Lorenti
- Polska marka | Produkt renomowanej polskiej marki cechującej się dbałością o każdy szczegół!
- Materiały najwyższej jakości | Odszyta bardzo trwale z materiałów wysokiej jakości, które są gwarancją długiego użytkowania.
- Lekka i wygodna | Nerka zakładana na biodra lub przez ramię - zarzuć ją na siebie i korzystaj z niewiarygodnego komfortu!
- Rozbudowane wnętrze | Saszetka jednokomorowa, zapinana trwałym zamkiem błyskawicznym. Wewnątrz zamykana na suwak kieszonka. Dodatkowo model wyposażono w jedną kieszeń zewnętrzną umieszczoną na froncie.
- Wyposażona w szeroki pasek | Zawieszona na parcianym pasku z klamrą z możliwością regulacji jego długości.
Zakochaj się w miejskim stylu!
Stylowa nerka jednokomorowa z wewnętrzną kieszonką zapinaną na suwak oraz jedną kieszonką zewnętrzną wyszytą na froncie. Idealnie sprawdzi się podczas codziennego użytkowania, podczas spacerów czy spotkań ze znajomymi.
W nerce bez trudu zmieścisz:
- telefon;
- portfel;
- klucze;
- dokumenty (także większego formatu jak paszport czy dowód rejestracyjny w okładce);
- pieniądze;
- długopis;
i wiele innych przydatnych na co dzień drobiazgów!
Dwa sposoby noszenia - wybierz swój ulubiony!
Saszetka z wygodnym paskiem, którego długość możesz w prosty sposób regulować. Takie rozwiązanie pozwala na noszenie nerki nie tylko na biodrach, ale także przez ramię!
Mocne plastikowe zapięcie zapewni szybkie zakładanie oraz zdejmowanie.
Decyzję pozostawiamy Tobie!
Przyciągnij spojrzenia!
Rewelacyjna nerka doskonałego materiału, z żywym botanicznym wzorem. Wszystkie jej elementy są w czarnym kolorze, co idealnie kontrastuje z barwą materiału
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Ledvinky, Pouzdra, Klíčenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051183546 |
| Značka: | Lorenti |
| Materiál: | polyester |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | ledvinky a sáčky |
| Barva: | Šedá |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Způsob nošení: | Na boku |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Černá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 2 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 15 cm |
| Šířka: | 32 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Maximální obvod: | 140 cm |
| Maximální délka pásku: | 104 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
