Velká, dámská peněženka z ekokůže
Kód: ROV-31288-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
3 988 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty z úpletu se zavazovacím páskem S404
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 346 Kč
od 2 007 Kč –42 %
Dlouhé elegantní šaty s límečkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 147 Kč
Made in EU
1 620 Kč
–44 %
Vypasované úpletové šaty nad kolena K464 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
905 Kč
Made in EU
3 113 Kč
–41 %
Maxi šaty s košilovým topem a trapézovým spodkem A451
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 831 Kč
Made in EU
3 121 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 836 Kč
Made in EU
1 223 Kč
–44 %
Šaty se stojáčkem a páskem M454
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
683 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
2 409 Kč
Made in EU
2 261 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 263 Kč
Made in EU
1 748 Kč
–44 %
Vypasované midi šaty s krátkým rukávem a výstřihem M786
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
Detailní popis produktu
Velká, červená dámská peněženka z ekokůže - 4U Cavaldi
Tato červená dámská peněženka je poutavá a zároveň velmi praktická. Díky zářivým barvám ji snadno najdete v kabelce a horizontální uspořádání je praktické pro každodenní nošení. Povrch je navíc opatřen jemnou vertikální texturou, která jemně odráží světlo a dodává celému kusu organizovanější a modernější vzhled.
Pro ženy, které:
- nosí s sebou spoustu karet a dokumentů,
- chtějí mít všechno na jednom místě,
- preferujte větší a funkčnější peněženku,
- hledají výrazný přírůstek.
Promyšlený interiér – vše na svém místě
Uvnitř najdete rozvržení, které vám umožní uspořádat všechny nejdůležitější věci:
- 8 slotů na karty - bankovní, věrnostní, městská,
- 8 přihrádek na větší dokumenty - např. občanský průkaz, pojištění,
- místo pro fotografii - rychlý přístup k té nejdůležitější,
- 1 přihrádka na bankovky - pohodlné uložení hotovosti,
- 1 kapsa na mince (uzavřená) - udržujte si drobné v pořádku,
- snadno se do něj vejde osvědčení o registraci.
- ideální jako peněženka na velké dokumenty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051024917 |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ne |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 15,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
1 320 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
795 Kč
Made in EU
1 477 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
890 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka na karty z ekokůže, horizontální
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
967 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
583 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
605 Kč
Made in EU
1 095 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Made in EU
1 183 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
713 Kč
Made in EU
753 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
454 Kč
Made in EU
967 Kč
–39 %
lakovaná peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
583 Kč
Made in EU
1 340 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
807 Kč
Made in EU
807 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
486 Kč
Made in EU
1 095 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na druk a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Made in EU
1 418 Kč
–39 %
Klasická kožená dámská peněženka s patentním zapínáním a sponou
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
854 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
prošívaná dámská peněženka na karty z ekokůže, horizontální
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
1 536 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
925 Kč
Made in EU
1 077 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
649 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
