Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Kód: ROV-6329-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 674 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 6462A (zg206b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
930 Kč
Made in EU
4 219 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791137 TRENT (zf002b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 637 Kč
Made in EU
1 711 Kč
–44 %
Pánské hodinky RUBICON RNCD69 - MULTIDATA (zr081b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
951 Kč
Made in EU
5 016 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2432 - RENATO (zi012b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 135 Kč
Made in EU
4 661 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710389 BRAD (zf076a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 913 Kč
2 430 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1303D-1A (zd021g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 519 Kč
Made in EU
2 135 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 335 Kč
Made in EU
1 647 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 12462A4-1A3 (zg328d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
915 Kč
Made in EU
1 732 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20016A-1A3 (zg380a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 083 Kč
Made in EU
1 728 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E6122A - EXCLUSIVE (zg249b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 080 Kč
Made in EU
849 Kč
–44 %
Pánské hodinky EXTREIM EXT-8386A-1A (zx024a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
472 Kč
Made in EU
1 517 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10401A-6F1 (zg190f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
843 Kč
Made in EU
od 1 195 Kč –44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9097 (zn043a) -
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 664 Kč
Made in EU
4 236 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791629 KYLE (zf051a)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 648 Kč
Made in EU
od 1 131 Kč –44 %
Pánské hodinky CURREN 8365 (zc032a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 629 Kč
Made in EU
od 6 045 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513815 CHAMPION (zh052a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 778 Kč
Detailní popis produktu
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošitím N951-PVT BLACK
Originální pánská peněženka v klasické černé barvě.
Peněženka se zajímavým geometrickým vzorem imitujícím husté prošívání.
Velkou výhodou je vybavení s RFID ochrannou membránou, která chrání před skimmingem, tj. Krádeží dat a finančních prostředků z platebních karet a dokumentů.
Peněženka bez spony. Po otevření máme přístup do prostorné sekce, která bude obsahovat:
- 3 sloty na kreditní karty;
- 1 průhledná kapsa na fotografie blízkých;
- 1 přihrádka na zip ve střední části peněženky.
V další části, pokryté první, je:
- 3 větší kapsy na dokumenty, z nichž jedna je průhledná;
- 5 slotů pro kreditní karty.
Parametry
- Výška (v cm): 9,5
- Šířka (v cm): 13
- Hloubka (v cm): 2
- Počet kapes na mince: 1
- Počet kapes na bankovky: 2
- Počet slotů na karty: 8
- Počet míst pro dokumenty: 5
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051095177 |
| Značka: | Forever Young |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Barva kování: | Jiná |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Krabička: | Ano |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 13 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
870 Kč
–39 %
Pánská peněženka s decentní perforovanou dekorací
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
934 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
563 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
826 Kč
–39 %
Malá peněženka pro muže z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
718 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
Dvoubarevná peněženka z přírodní kůže bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
501 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
302 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Pánská horizontální peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka z hovězí kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
501 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
302 Kč
od 170 Kč –52 %
Pánská peněženka – krátká, měkká, s více sloty na karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 81 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná RFID skládací kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
585 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
