FAQ - Často kladené dotazy

Označení XS S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL 6XL 7XL 8XL 9XL
EU velikost 34 36 38 40 42 44 46 48 50 52 54 56 58

Nemusíte to být chyba. Označená velikost na zboží nemusí vždy odpovídat. Záleží na výrobci. Může se tedy stát, že klientovi přijde jiné označení, než objednal. Rozměry vždy budou sedět na klasickou EU velikost a dle naší velikostní tabulky.
Velikost je odeslána vždy dle velikostní tabulky, nikoliv podle označení.
Velikost by tedy měla být v pořádku, prosíme o prověření.

Ano, posíláme po celém světě. Tuto volbu uskutečníte v objednávkovém procesu v kroku výběru dodacího místa a zvolíte měnu EUR.

Doba dodání je uvedena u každého produktu individuálně. Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

Každé zboží u nás přeměřujeme a informace o velikostech jsou k dispozici u každého produktu. S námi už nekoupíte zajíce v pytli. U každého produktu v detailu máme uvedenou tabulku velikosti, která vám usnadní výběr správné velikostí. Pokud i tak nejste si jistí, v posledním kroku objednávky zadejte prosím do poznámky pro prodejce vaše míry. A my pro vás vybereme tu správnou velikost!

Každý monitor může zobrazovat jinak, takže barva se skutečně může lišit. Je nutné kontrolovat kalibraci svého monitoru, aby barvy byly co nejvěrnější. I tak se může stát, že barva nebude dle vašich představ - každý barvu vnímáme jinak a je vědecky dokázáno, že např. muži vidí daleko méně barev než ženy :-). Pokud se vám barva nelíbí nebo se k vám nehodí, není problém cokoli vrátit či vyměnit.

Pokud si přejete vyměnit zboží za jinou barvu či velikost, samozřejmě Vám rádi vyhovíme. Lhůta na vrácení či výměnu zboží je 14 dnů od převzetí zboží. K vracenému zboží přiložte prosím: účtenku (fakturu, nebo objednávku) a vyplněný Formulář výměny.
Zakoupené zboží je třeba odeslat na následující adresu: Perfect Dres EU, Modenská 697/4, 109 00, Praha 15 - Horní Měcholupy
Podrobnější informace v OP.

Při vrácení zboží v zákonné lhůtě (lhůta je 14 kalendářních dní a počítá se od data převzetí zásilky zákazníkem), zabalte prosím pečlivě zboží, které vracíte. Zakoupené zboží je třeba odeslat na následující adresu: Perfect Dres EU, Modenská 697/4, 109 00, Praha 15 - Horní Měcholupy. K vracenému zboží přiložte prosím: účtenku (fakturu, nebo objednávku) a vyplněný Formulář vrácení
Podrobnější informace v OP.

Reklamace se řeší zasláním zboží na naši adresu Perfect Dres EU, Modenská 697/4, 109 00, Praha 15 - Horní Měcholupy. Při uplatnění reklamace je kupující povinen prokázat, že reklamované zboží bylo zakoupeno přes náš e-shop www.perfect-dress.eu . Reklamace jsou řešeny v co možná nejkratším termínu, nejpozději do lhůty 30 dní. Více informací o reklamacích naleznete v Obchodních podmínkách.

V tomto případě nám zavolejte na telefonní číslo 420722298613 či napište na e-mailovou adresu info@perfect-dress.eu s popisem, jakou změnu si přejete provést. Rádi Vám vyjdeme maximálně vstříc, bohužel však nelze změnit či zrušit objednávku již expedovanou, která opustila náš e-shop.

Při nákupu na našem e-shopu lze do objednávky automaticky vložit pouze jeden slevový kupon. Pokud se Vám nepodaří slevový kupon uplatnit, napište nám prosím zprávu do poznámky v objednávce. Pokud je kupon platný, rádi Vám ho uplatníme dodatečně a zašleme aktualizaci objednávky.

Na dobírku můžeme poslat pouze zboží které je označeno "Skladem v Praze" - to je zboží které máme na skladě v Praze. Náš obchod disponuje dalšími sklady mimo ČR ze kterých Vám zboží přímo zasíláme. V zahraničí není služba dobírky do ČR a SK vůbec dostupná. Museli bychom zboží převést nejprve do ČR a následně odeslat na dobírku, čím by došlo k prodlevě při doručení, a zároveň bychom museli navýšit ceny produktů o tyto dodatečné náklady. Kromě toho, v případě nepřevzetí zásilky, nám vznikají vysoké náklady za dopravu ze zahraničí až do výše 20,- €. Děkujeme za pochopení. 
Odloženou platbu Twisto, nebo PlatímPak od Raiffeisen banky můžete použít jako náhradu dobírky. Děkujeme za pochopení.

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio banka, QR platba, Equa bank, Bitcoin