Naše Výhody:

PROČ KUPOVAT U NÁS ?
domena

Náš internetový obchod a zároveň i společnost, která tento obchod provozuje, jsou registrované na všemožných úřadech, které ověřují poctivost prodejce ze všech stran.

 Ověřený E-SHOP a Společnost z roku 2005

paypalpop_optimized

Certifikovaný obchod Google Pertners Specialist. Certifikát Heureka Ověřeno zákazníky. Nejznámější a Nejbezpečnější Platební Systém PayPal.

68035-3Obchod Perfect Dress EU získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.

Také jsme registrovaní na srovnávacích portálech, jako jsou Heuréka.cz a Zboží.cz, kde máme zavedené služby "Ověřeno zákazníky" a tedy si nás můžete prověřit i tam. Hodnocení zákazníků je asi nejlepším zrcadlem naší důvěryhodnosti

Rádi bychom Vám něco o nás řekli. "PERFECT DRESS EU" to je svět dámské a pánské módy. Svět plný trendy kousků, které patří vždy mezi aktuální trendy v módě. Neustále sledujeme evropské a zaoceánské trendy, fashion blogy, fashion prohlídky. Sledujeme různých známých návrhářů, designérů. A samozřejmě nasloucháme Vás, našich zákazníků. Vždy jsme plný odhodlání poskytnout Vám zboží, ve kterém se budete cítit stylově, moderně, jedinečně a hlavně pohodlně.

perfectdresseu

VYSOKÁ KVALITA ZA ROZUMNÉ CENY! Zboží odebíráme od nejlepších výrobců. Některé kolekce jsme si sami navrhli. Dbáme především na kvalitu materiálu a kvalitu práce. Oděvy, které nabízíme patří vyhotovením mezi luxusní kousky v oděvním průmyslu. Kvalita je pro nás absolutní nutnost. Je pro nás důležité, aby jste se v našich produktech cítili dlouhodobě pohodlně a jedinečně. Kromě kvality dbáme na to, aby naše nabídka byla cenově dostupná pro každého. Každý si zaslouží možnost cítit se moderně.

stit
Bezpečný nákup - možnost vrácení a výměny
Poskytujeme záruku na všechny produkty. Pokud zboží nesedne garantujeme možnost vrácení nebo výměny až do 14 dnů od převzetí objednávky.

showroom1

Showroom v Praze. Zboží Skladem si můžete osobně vyzkoušet a koupit

 doprava
Doprava zdarma nad 1999 Kč (80 €)

Jestliže u nás nakoupíte za více než 1999 Kč (80 €) automaticky získáváte poštovné a balné zcela zdarma.

slevy
Objemové a Věrnostní Slevy- Kup Víc zaplať MÉNĚ
(Sčítají se hodnoty všech objednávek, které zákazník učinil)

Od ceny Sleva
4 000 Kč 4%
8 000 Kč 7%
12 000 Kč 10%
155 € 4%
310 € 7%
465 € 10%

NAŠE VELKOOBCHODNÍ CENY ZDE

diamant
Produkty Špičkové Kvality

Naše Produkty jsou převážně vyrobené v EU. Všechno Zboží je ověřené a kvalitní. Kvalitní zboží za velmi přijatelnou cenu.

smilik 
Máme pozitivní zpětnou vazbu a Tisíce spokojených zákazníků

 

cena
Nabízíme Vám velmi kvalitní zboží, které dostanete za velmi přijatelnou cenu
Garance nejlepší ceny. Každý den.
Pokud uvidíte ten samý kousek u konkurence levněji, rozdíl vám rádi dorovnáme. Každý den tak máte jistotu, že si zbytečně nepřiplatíte. Jediné, co pro to musíte udělat, je napsat nám potřebné informace.

tym
Módní Odborníci - Zákaznická podpora

Odborníci v oblasti módy a stylu, kteří pro Vás vybírají jen populární produkty a exkluzivní design. 

servis
  Poskytneme Vám zákaznickou podporu. Stačí nás kontaktovat a o vše ostatní se postaráme. 

Zákaznický servis funguje pravidelně. Odepisujeme na všechny dotazy od zákazníků a případné reklamace řešíme urgentně.

  

Jsme registrovaní obchodníci s drahými kovy

Na základě ustanovení § 35 zákona č. 539/1992 Sb., o puncovnictví a zkoušení drahých kovů (puncovní zákon), ve znění pozdějších předpisů, jsme registrováni u Puncovního úřadu. Toto lze kdykoliv on-line ověřit na stránkách úřadu v části "Seznam registrovaných". Royal CHoice spol. s r.o. IČ: 27393941.
Prodáváme pouze řádně puncované zboží dle platných puncovních značek.

Šperky z drahých kovů (jako např. zlato nebo stříbro) jsou opatřeny platnou puncovní značkou. Seznam platných puncovních značek naleznete na webu puncovního úřadu.

puncovni-znacky.jpg


 

ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin