Vrácení a Výměna zboží

1. VÝMĚNA ZBOŽÍ

Může se stát, že nevyberete vhodnou velikost, padnoucí barvu, nebo dokonce model. V takovém případě Vám nabízíme možnost bezproblémové výměny zboží do 14 dnů ZDARMA! Jenom hradíte za poštovné, kdy odesíláte zboží.

 

Výhody pro Vás

  • Garance výměny zboží do 14 dnů zdarma

  • Výměna zboží proběhne rychle, bez zbytečných rizik a průtahů

  • Stačí nás kontaktovat a o vše ostatní se postaráme

  • Poskytneme Vám zákaznickou podporu

Zboží bude přijato pouze a jen tehdy, když bude odesláno s kompletním obsahem a nebude jevit známky opotřebení, používání či praní, nebude zapáchat cigaretovým kouřem, parfémy ani ničím jiným (včetně jeho doplňků). Berete na vědomí, že pokud vracené zboží bude poškozeno, nosit známky používání (např. zápach parfému, stopy kosmetiky) zboží bude odesláno zpět na Vaše náklady. Balík by měl být zabalen tak, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.

K vracenému zboží přiložte prosím:

  • účtenku (fakturu, nebo objednávku)

 

Zakoupené zboží je třeba odeslat na následující adresu:

Perfect Dres EU, Modenská 697/4, 109 00, Praha 15 - Horní Měcholupy

 

Pro realizaci výměny prosím napište nám na emailové adrese info@perfect-dress.eu žádost výměnu a uveďte:

  • Číslo své objednávky

  • Název zboží, které chcete vyměnit

  • Požadované zboží (velikost, barvu), které chcete dodat místo něj

  • Dodací adresu, kam Vám bude balíček doručený

 

Do druhého pracovního dne Vás bude zpětně kontaktovat náš pracovník výměn zboží, který potvrdí výměnu a termín doručení.

Případné rozdíly v ceně výrobků budou řešeny doplatkem, či vrácením rozdílu, podrobnosti Vám sdělí vždy před odesláním pracovník.

V případě, že chybí zboží na výměnu, internetový obchod Perfect Dress EU vrací Vám náležitosti za zboží tak rychle, jak jen to je možné ( obvykle v průběhu 10 pracovních dní, počítáno ode dne přijetí zásilky). Náležitosti za vrácené zboží vyplácíme na číslo účtu, které bylo uvedeno ve formuláři.

 

2. VRÁCENÍ ZBOŽÍ - Garantujeme Vám vrácení zboží! 

Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (v internetovém obchodě), nabízíme Vám (kupující-spotřebitel) právo odstoupit od smlouvy s písemným prohlášením, ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí zboží. Odstoupení od smlouvy musí být odesláno nejpozději poslední den 14 denní lhůty na uvedenou adresu. Termín 14 dní se počítá od dne doručení zboží.

Zakoupené zboží je třeba odeslat na následující adresu: 

Perfect Dres EU, Modenská 697/4, 109 00, Praha 15 - Horní Měcholupy

K vracenému zboží přiložte prosím:

Vrácené zboží by mělo být zabaleno tak, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Takto vrácené zboží bude přijato pouze tehdy, když bude nepoužité, čisté, bez zápachu a s kompletním nepoškozeným obsahem (např. originální etikety, štítky, originální obal, sáček a krabice). Kupující bere na vědomí, že pokud vracené zboží bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, zboží bude odesláno zpět kupujícímu na jeho náklady.

*Pokud uvidíte ten samý kousek u konkurence levněji, rozdíl vám rádi dorovnáme. Každý den tak máte jistotu, že si zbytečně nepřiplatíte. Jediné, co pro to musíte udělat, je napsat nám potřebné informace.

*Zakoupené PLAVKY z hygienických důvodů není možné vrátit ani reklamovat."Dle ustanovení § 1837, písm. g) zákona č. 89/2012, občanského zákoníku “nelze odstoupit od smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienického důvodu jej není možné vrátit.”

*Pokud po odečtení vráceného zboží nesplňuje hodnota ponechaného zboží limit pro dříve uplatněnou objemovou nebo věrnostní slevu, nebo jiný slevový či dárkový kupón, bude hodnota této slevy odečtena od vrácené částky.

*V případě, že zákazník uplatnil v objednávce Dopravu zdarma při nákupu nad 1499,- Kč (60,-€) a při vrácení části objednávky zbylá část objednávky nedosáhne částky 1499,- Kč (60,-€) bude při vrácení peněz odečteno 89 ,- Kč (4,-€) za poštovné jako by se stalo v případě, že zákazník neobjedná nad 1499,- Kč (60,-€)

 *Abyste zboží nemuseli vracet, můžeme Vám nabídnout i kompenzaci a vrátit část peněz z objednávky k vaší spokojenosti. Kontaktujte naši klientskou podporu na e-mail: info@perfect-dress.eu společně to vyřešíme. 

Rezignovat je možno z celé objednávky nebo její části. Internetový obchod Perfect Dress EU vrací Zákazníkovi platbu za odeslané zboží tak rychle, jak jen to je možné (obvykle v průběhu 14 pracovních dní, počítáno ode dne přijetí zásilky). Platbu za vrácené zboží vyplácíme na číslo účtu, které bylo uvedeno ve formuláři o vrácení zboží, případně při platbě kartou na e-shopu, můžeme vrátit peníze zpět přes platební bránu.

*Prosíme klientky, aby nám na vrácení neposílaly produkty ve stavu, ve kterém by si samy nepřály aby jim zboží od e-shopu přišlo a braly na vědomí, že zasílat zpět nošené oblečení je nefér jak vůči nám tak vůči budoucím majitelkám oblečení, které si po vás oblečení objednají. Vyhrazujeme si právo takto znehodnocené zboží nepřijímat a v případě, že vratku neakceptujeme je klientka povinna uhradit náklady na dopravu zpět. Mrzí nás, že se jedná o tak častou situaci.Tímto děkujeme za respektování tohoto pravidla a děkujeme všem slušným klientkám.

Nepříjímáme žádné zásilky na dobírku.

 

 

 

 

V poslední době trh zaplavily nekvalitní kopie téměr všeho z Číny.

Ujišťujeme Vás, že zboží které nabízíme my, je kvalitní a na čínském portálu prodejci kopirují cizí fotky produktů a nabízejí je k prodeji. Toto klámání je velmi nepříjemná skutečnost pro kupující. DEJTE SI NA TO PROSÍM POZOR! vždy dorazí úplně jiné zboží než je na obrázku.

kopiezciny