Vrácení a Výměna zboží

>Vrátenie a Výmena tovaru V SLOVENČINĚ ZDE<

1. VÝMĚNA ZBOŽÍ

Může se stát, že nevyberete vhodnou velikost, padnoucí barvu, nebo dokonce model. V takovém případě Vám nabízíme možnost bezproblémové výměny zboží do 14 dnů ZDARMA! Jenom hradíte za poštovné, kdy odesíláte zboží.

Zboží bude přijato pouze a jen tehdy, když bude odesláno s kompletním obsahem a nebude jevit známky opotřebení, používání či praní, nebude zapáchat cigaretovým kouřem, parfémy ani ničím jiným (včetně jeho doplňků). Berete na vědomí, že pokud vracené zboží bude poškozeno, nosit známky používání (např. zápach parfému, stopy kosmetiky) zboží bude odesláno zpět na Vaše náklady. Balík by měl být zabalen tak, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.

K vracenému zboží přiložte prosím:

  • účtenku (fakturu, nebo objednávku)

 

Zakoupené zboží je třeba odeslat poštou na následující adresu:

Perfect Dres EU, Modenská 697/4, 109 00, Praha 15 - Horní Měcholupy

Pro realizaci výměny prosím napište nám na emailové adrese info@perfect-dress.eu žádost výměnu.

Do druhého pracovního dne Vás bude zpětně kontaktovat náš pracovník výměně zboží, který potvrdí výměnu a termín doručení.

Případné rozdíly v ceně výrobků budou řešeny doplatkem, či vrácením rozdílu, podrobnosti Vám sdělí vždy před odesláním pracovník.

V případě, že chybí zboží na výměnu, internetový obchod Perfect Dress EU vrací Vám náležitosti za zboží tak rychle, jak jen to je možné ( obvykle v průběhu 14 dní, počítáno ode dne přijetí zásilky). Náležitosti za vrácené zboží vyplácíme na číslo účtu, které bylo uvedeno ve formuláři, případně při platbě kartou na e-shopu, můžeme vrátit peníze zpět přes platební bránu.

 

2. VRÁCENÍ ZBOŽÍ - Garantujeme Vám vrácení zboží! 

Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (v internetovém obchodě), nabízíme Vám, jako kupujícímu - spotřebiteli (nákup není na firmu/IČO) právo odstoupit od smlouvy s písemným prohlášením, ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí zboží. Odstoupení od smlouvy musí být odesláno nejpozději poslední den 14 denní lhůty na uvedenou adresu. Termín 14 dní se počítá od dne doručení zboží.

Zakoupené zboží je třeba odeslat poštou na následující adresu: 

Perfect Dres EU, Modenská 697/4, 109 00, Praha 15 - Horní Měcholupy

K vracenému zboží přiložte prosím:

Vrácené zboží by mělo být zabaleno tak, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Takto vrácené zboží bude přijato pouze tehdy, když bude nepoužité, čisté, bez zápachu a s kompletním nepoškozeným obsahem (např. originální etikety, štítky, originální obal, sáček a krabice). Kupující bere na vědomí, že pokud vracené zboží bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, zboží bude odesláno zpět kupujícímu na jeho náklady.

Rezignovat je možno z celé objednávky nebo její části. Internetový obchod Perfect Dress EU vrací Zákazníkovi platbu za odeslané zboží tak rychle, jak jen to je možné (obvykle v průběhu 14 dní, počítáno ode dne přijetí zásilky). Platbu za vrácené zboží vyplácíme na číslo účtu, které bylo uvedeno ve formuláři o vrácení zboží, případně při platbě kartou na e-shopu, můžeme vrátit peníze zpět přes platební bránu.

Nepříjímáme žádné zásilky na dobírku.

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O VRÁCENÍ ZBOŽÍ V OBCHODNÍCH PODMÍNKÁCH ZDE


 

PerfectDress.eu nájdete na GLAMI.sk ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin