Cestovní taška do ruky a přes rameno
Kód: ROV-22078-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 576 Kč
–39 %
malý příruční kufr z polypropylenu
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
950 Kč
Made in EU
Značkový měkký kufr M STL2240
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 673 Kč
Made in EU
1 831 Kč
–39 %
Elegantní kabinový kufr ABS+ - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 103 Kč
Made in EU
od 1 734 Kč –39 %
příruční kufr s teleskopickou rukojetí
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
od 1 044 Kč
Made in EU
od 4 274 Kč –39 %
Sada cestovních kufrů z ABS plastu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 2 575 Kč
Made in EU
6 134 Kč
–39 %
Značkové kufry sada 3v1 s TSA kombi zámky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
3 696 Kč
od 834 Kč až –50 %
Elastický obal na kufr s motivem mapy světa – ochranný potah
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 417 Kč
Made in EU
2 380 Kč
–39 %
Malý značkový cestovní kufr s madlem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
1 434 Kč
Made in EU
1 734 Kč
–39 %
příruční kufr s teleskopickou rukojetí
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
1 044 Kč
Made in EU
Měkké zavazadlo značkový kufrt STL1651
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 673 Kč
Made in EU
2 715 Kč
–39 %
Středně velký kufr s TSA zámkem a 4 kolečky
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
1 636 Kč
od 847 Kč až –50 %
Ochranný elastický obal na kufr s motivem světové mapy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 424 Kč
Made in EU
od 1 734 Kč –39 %
příruční kufr s teleskopickou rukojetí
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
od 1 044 Kč
od 895 Kč až –50 %
Elastický obal na kufr – ochranný potah na zavazadlo
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 448 Kč
Detailní popis produktu
Cestovní taška do ruky a přes rameno - Peterson
Velká a velmi prostorná turistická taška. Model klasického střihu vyroben z velmi odolné polyesterové tkaniny v černé nebarvící barvě.
Taška v jednokomorovém systému, široké otevírání, které výrazně usnadní balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cestovní Tašky a Zavazadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051164033 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Textil |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | cestovní tašky |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Černá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 4 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 30 cm |
| Šířka: | 78 cm |
| Hloubka: | 28 cm |
| Výška rukojeti: | 30 cm |
| Maximální délka pásku: | 130 cm |
5 393 Kč
–35 %
Velká sportovní taška přírodní kůže NW1021
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
3 480 Kč
od 6 200 Kč až –35 %
Velká cestovní taška pravá kůže NW1001
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 000 Kč
2 484 Kč
–42 %
Cestovní taška velká turistická kabelka unisex
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 419 Kč
3 495 Kč
–41 %
Svatební šatů pro družičky - 72 stylů nošení
Doručení 7-10 dní
(2 ks)
2 056 Kč
Made in EU
5 554 Kč
–37 %
Pánská cestovní kabelka CEBO04432M Cerruti 1881
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 471 Kč
1 441 Kč
–47 %
Sportovní cestovní taška T90 – víkendový model s oddílem na boty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
759 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–39 %
Cestovní taška na příruční zavazadlo
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
631 Kč
od 3 598 Kč –35 %
Velká sportovní taška přírodní kůže NW1013
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 321 Kč
Made in EU
1 207 Kč
–36 %
Sportovní Cestovní Taška Big Star JJ574057
Doručení 2-3 dny
(6 ks.)
769 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
cestovní taška s odnímatelným ramenním popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
od 415 Kč –52 %
Skládací cestovní taška typu Boston – víkendový organizér
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 198 Kč
Made in EU
1 380 Kč
–39 %
Velká polyesterová cestovní taška
Doručení 2-4 dny
(8 ks)
831 Kč
od 6 853 Kč až –35 %
Masivní cestovní taška z pravé kůže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 562 Kč
Made in EU
7 419 Kč
–37 %
Pánská cestovní kabelka CEBO03844N Cerruti 1881
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
4 637 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–39 %
Velká polyesterová sportovní cestovní taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
631 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
