Cestovní taška na příruční zavazadlo
Kód: ROV-20822-UNIW ROV-20832-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
od 1 734 Kč –39 %
příruční kufr s teleskopickou rukojetí
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
od 1 044 Kč
Made in EU
Značkový měkký kufr M STL2240
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 673 Kč
Made in EU
2 380 Kč
–39 %
Malý značkový cestovní kufr s madlem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
1 434 Kč
Made in EU
6 134 Kč
–39 %
Značkové kufry sada 3v1 s TSA kombi zámky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
3 696 Kč
Made in EU
1 792 Kč
–39 %
Značkový cestovní kufr s výsuvnou rukojetí
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
1 080 Kč
od 867 Kč až –50 %
Ochranný obal na kufr – elastický, kreslený motiv
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 434 Kč
Made in EU
od 4 274 Kč –39 %
Sada cestovních kufrů z ABS plastu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 2 575 Kč
Made in EU
Měkké zavazadlo značkový kufrt STL1651
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 673 Kč
Made in EU
1 831 Kč
–39 %
Elegantní kabinový kufr ABS+ - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 103 Kč
Made in EU
1 890 Kč
–39 %
kufr z polypropylenu střední velikosti s tvrdou skořepinou
Doručení 2-4 dny
(8 ks)
1 139 Kč
od 502 Kč až –52 %
Ochranný elastický obal na kufr proti prachu a poškození
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 239 Kč
od 821 Kč až –50 %
Elastický ochranný obal na kufr s kresleným potiskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 411 Kč
od 895 Kč až –50 %
Elastický obal na kufr – ochranný potah na zavazadlo
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 448 Kč
Made in EU
Kvalitní značkový kufr STL945 ABS
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 397 Kč
Made in EU
od 1 734 Kč –39 %
příruční kufr s teleskopickou rukojetí
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
od 1 044 Kč
Detailní popis produktu
Cestovní taška na příruční zavazadlo - Peterson
Značková turistická taška, velmi prostorná. Vyrobena z velmi odolné polyesterové tkaniny. Taška není vyztužená, díky čemuž ve složeném stavu zabírá málo místa.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cestovní Tašky a Zavazadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Textil |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | cestovní tašky |
| Barva: | Šedá |
| Rozměr: | Střední |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Jiná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 4 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 25 cm |
| Šířka: | 46 cm |
| Hloubka: | 20 cm |
| Výška rukojeti: | 23 cm |
| Maximální délka pásku: | 120 cm |
8 011 Kč
–31 %
Velká cestovní taška přírodní kůže NW1011
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
5 525 Kč
Made in EU
5 254 Kč
–39 %
Sada značkových cestovních kufrů PTN 5209-SET
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
3 165 Kč
Made in EU
952 Kč
–39 %
Prostorná polyesterová sportovní a cestovní taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
573 Kč
Made in EU
1 773 Kč
–39 %
Cestovní taška do ruky a přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 068 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
cestovní taška s odnímatelným ramenním popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
od 2 428 Kč –42 %
Cestovní dámský batoh do letadla
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 388 Kč
7 040 Kč
–35 %
Kožená cestovní taška s texturou krokodýlí kůže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
4 542 Kč
Made in EU
1 207 Kč
–36 %
Sportovní Cestovní Taška Big Star JJ574057
Doručení 2-3 dny
(6 ks.)
769 Kč
1 441 Kč
–47 %
Sportovní cestovní taška T90 – víkendový model s oddílem na boty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
759 Kč
1 808 Kč
–47 %
Cestovní taška přes rameno s velkou kapacitou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
952 Kč
od 9 088 Kč –31 %
Kožený cestovní kufr na kolečkách
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 6 268 Kč
Made in EU
1 598 Kč
–36 %
Sportovní Cestovní Taška Big Star NN574193
Doručení 2-3 dny
(2 ks.)
1 018 Kč
Made in EU
1 419 Kč
–39 %
Vzorovaná cestovní taška na příruční zavazadlo
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
855 Kč
5 153 Kč
–35 %
Kožená cestovní taška na víkendové výlety
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
3 325 Kč
od 670 Kč až –52 %
Textilní taška na jídlo
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 319 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
