Cestovní taška z odolného polyesteru
Kód: ROV-27833-UNIW ROV-27832-UNIW ROV-28420-UNIW ROV-29048-UNIW ROV-29049-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
3 274 Kč
–39 %
saténové dlouhé šaty s výstřihem na zádech 547-1 PERLA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 984 Kč
Made in EU
od 2 721 Kč –39 %
CINDY dlouhé šaty s výstřihem vpředu a vzadu 246-1
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
od 1 650 Kč
Made in EU
maxi šaty s výstřihem do V a řasením M906
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
2 404 Kč
1 990 Kč
–39 %
dlouhé, lesklé šaty s výstřihem a krátkými rukávy 635-1 MELANIA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 206 Kč
Made in EU
3 537 Kč
–41 %
Šaty s řasením a šerpou M891
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 081 Kč
Made in EU
5 173 Kč
–40 %
Dlouhé šaty s ramínky a rozparkem na nohavici 76011-7
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
3 079 Kč
3 063 Kč
–39 %
Elegantní dlouhé šaty s růží, páskem a rozparkem 653-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 856 Kč
Made in EU
4 952 Kč
–40 %
Dlouhé šaty s ramínky, efekt stínování
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 948 Kč
Made in EU
3 767 Kč
–40 %
Společenské maxi šaty s vlečkou a spadlými rameny s korálky
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 242 Kč
1 990 Kč
–39 %
Přiléhavé maxi šaty s zavinovacím výstřihem a rozparkem 645-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 206 Kč
Made in EU
2 803 Kč
–39 %
Dlouhé šaty bez rukávů s krajkovým výstřihem LEA 211-2
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 699 Kč
Made in EU
2 762 Kč
–40 %
Společenské šaty s hranatým výstřihem 51006-2
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 644 Kč
Made in EU
3 947 Kč
–40 %
Dlouhé společenské šaty s perličkami a krajkou
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 350 Kč
Made in EU
4 510 Kč
–40 %
Dlouhé šaty se širokými ramínky, top s flitry
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 685 Kč
1 876 Kč
–39 %
Dlouhé večerní šaty s ramínky a rozparkem na nohavici 646-1
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
1 137 Kč
Made in EU
od 3 176 Kč –39 %
dlouhé exkluzivní šaty s výstřihem a rozparkem 587-1 MONIQUE
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 1 925 Kč
Detailní popis produktu
Cestovní taška z odolného polyesteru - Peterson
- Flexibilní rozměry | Taška je vybavena spodní pružnou přihrádkou, která, když je prázdná, zmenšuje svůj objem, což umožňuje snížit výšku tašky. Díky tomu složené rozměry tašky (40x30x20 cm) dokonale odpovídají požadavkům na příruční zavazadla leteckých společností jako je Wizzair.
- Připraveni na cestu | Taška navržená s ohledem na uživatele má řadu praktických řešení, která se vám budou hodit jak na cestách, tak při každodenním používání.
- Extrémně pohodlné | Nízká hmotnost, pohodlný popruh a vysoká elasticita tašky činí tašku velmi pohodlnou při každodenním používání.
- Elegantní a odolný | Ušito s vysokou přesností z kvalitních materiálů, které zaručují jeho odolnost a jednoduchý, ale elegantní vzhled.
Ideální na cestování
Taška je díky svým funkcím velmi pohodlná při cestování. Mezi jeho nejdůležitější vlastnosti patří:
- Flexibilní velikost , díky které se po vyprázdnění spodní komory taška zmenší ze 40 cm na 30 cm, má rozměry 40x30x20 cm a skvěle se tak vejde do příručních zavazadel u leteckých společností (např. Wizzair).
- Praktické madlo kufru s přídavnou kapsou (např. na pas nebo jiné doklady), díky čemuž je při přepravě mimořádně pohodlné.
- 2 další přihrádky na telefon nebo peněženku v horní přihrádce tašky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | polyester |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | cestovní tašky |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 2 |
| Počet kapes: | 2 |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 40 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 20 cm |
| Výška rukojeti: | 18 cm |
Made in EU
1 027 Kč
–39 %
Prostorná městská nákupní taška A4 shopperka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Prošívaná dámská nákupní taška shopper
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
1 342 Kč
–39 %
Klasická dámská shopper kabelka z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
808 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
městská dámská kabelka z polyesteru, jedna přihrádka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
3 567 Kč
–39 %
Velká semišová kožená shopper taška s kapsou
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 175 Kč
Made in EU
1 761 Kč
–39 %
Velká dámská kabelka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
1 061 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
nákupní taška s popruhem přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
1 635 Kč
–39 %
Elegantní dámská kabelka dvoubarevná
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
985 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Velká dámská shopper taška s uchy a odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
617 Kč
Made in EU
1 761 Kč
–39 %
Dámská taška z ekokůže s motivem hadí kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 061 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
dámská nákupní taška shopper se zapínáním na zip a vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
3 991 Kč
–39 %
Velká dámská kožená taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
2 404 Kč
Made in EU
1 211 Kč
–39 %
Klasická dámská shopper bag z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
730 Kč
Made in EU
1 093 Kč
–39 %
Každodenní shopper taška s kapsami a potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
659 Kč
Made in EU
674 Kč
–39 %
Velká dámská taška ze syntetické tkaniny
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
406 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
