Dámská květinová taška z umělé kůže
Kód: ROV-22870-UNIWSouvisející produkty
4 485 Kč
–41 %
Svatební šaty s hranatým výstřihem bez rukávů
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 638 Kč
3 429 Kč
–41 %
Áčkové šaty s tylovou sukni a obálkovým výstřihem
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 018 Kč
3 627 Kč
–41 %
Šaty svatební s kulatým výstřihem a dlouhými lucernovými rukávy
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 134 Kč
3 627 Kč
–41 %
Třpytivé maxi šaty s obálkovým výstřihem
Skladem v Praze
(6 ks)
2 134 Kč
5 144 Kč
–41 %
tylové vrstvené svatební šaty se špagetovými ramínky
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
3 026 Kč
3 429 Kč
–41 %
Večerní šaty s nášivkami a hlubokým výstřihem do V
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 018 Kč
3 495 Kč
–41 %
Šifonové šaty na svatbu midi s asymetrickým volánkovým lemem
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 056 Kč
Made in EU
Maxi šaty s řasením a hlubokým rozparkem M880
Doručení 3-4 dny
(3 ks)
2 099 Kč
3 825 Kč
–41 %
Společenské večerní šaty s krátkými rukávy
Doručení 7-10 dní
(5 ks)
2 250 Kč
4 485 Kč
–41 %
Svatební šaty s výstřihem do U bez rukávů
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 638 Kč
3 561 Kč
–41 %
Šifonové šaty s asymetrickým volánkovým lemem
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 095 Kč
4 353 Kč
–41 %
Svatební šaty s výstřihem do V a špagetovými ramínky
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 561 Kč
4 353 Kč
–41 %
Svatební šaty s řaseným topem a zdobením v pase
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 561 Kč
5 408 Kč
–41 %
Svatební šaty s výstřihem do V a třpytkami bez rukávů
Doručení 7-10 dní
(2 ks)
3 181 Kč
3 627 Kč
–41 %
Tylové šaty pro družičky na špagetová ramínka s krajkou
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 134 Kč
4 023 Kč
–41 %
Krajkové šaty typu mořská panna se šifonovým bolerkem
Doručení 7-10 dní
(2 ks)
2 367 Kč
Detailní popis produktu
Dámská květinová taška z umělé kůže - David Jones
- Kvalita a přesnost | Taška zdobena krásným barevným vzorem květin;
- Pevné povrchové úpravy | Vnitřek je polstrovaný praktickou podšívkou;
- Pohodlí při nošení | Tašku můžete nosit na rameni nebo přes tělo
Taška má 1 přihrádku uzavíranou pevným zipem. Uvnitř jsou navíc všité další 2 kapsy
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Crossbody Brašny Kapsičky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051200380 |
| Značka: | David Jones |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Béžová |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | rostlinný |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 3 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 17 cm |
| Šířka: | 23 cm |
| Hloubka: | 7 cm |
| Výška rukojeti: | 33 cm |
| Maximální délka pásku: | 130 cm |
Made in EU
1 266 Kč
–39 %
Dámská kabelka přes rameno z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
763 Kč
Made in EU
3 752 Kč
–39 %
Prémiová kožená brašna Pelle se širokým popruhem
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 288 Kč
Made in EU
5 116 Kč
–39 %
Vintage retro kožená brašna přes rameno
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
3 120 Kč
Made in EU
1 561 Kč
–39 %
Módní dámská taška přes rameno z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
941 Kč
Made in EU
1 069 Kč
–39 %
Dámská kabelka s černými prvky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
644 Kč
Made in EU
6 820 Kč
–39 %
Exkluzivní prémiová kožená kabelka s kapsami
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
4 159 Kč
Made in EU
1 266 Kč
–39 %
dámská kabelka přes rameno z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
763 Kč
Made in EU
931 Kč
–39 %
Dámská sportovní taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
561 Kč
Made in EU
813 Kč
–39 %
Dámská messenger taška se širokým popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
490 Kč
Made in EU
Kožená kabelka Nessa – elegance s charakterem
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
2 271 Kč
Made in EU
852 Kč
–39 %
polyesterová taška přes rameno, jednokomorová s vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
514 Kč
Made in EU
2 761 Kč
–39 %
Dámská kožená messenger taška na cvočky
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
1 664 Kč
Made in EU
4 349 Kč
–39 %
Městská kožená kabelka velká brašna vintage old pelle lavata
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 652 Kč
Made in EU
951 Kč
–39 %
Dámská kabelka s jednou přihrádkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
573 Kč
Made in EU
1 173 Kč
–39 %
Prostorná dámská taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
707 Kč
Made in EU
1 661 Kč
–39 %
Látková taška na notebook do 12 palců
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 001 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
