dámská nákupní taška shopper se zapínáním na zip a vnější kapsou
Kód: ROV-30223-UNIW ROV-30222-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
2 690 Kč
–40 %
Společenské šaty s korálky plesové šaty se síťovinou
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 601 Kč
Made in EU
3 902 Kč
–40 %
EVA & LOLA Dlouhé plesové šaty s krystaly 7816-3
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 323 Kč
Made in EU
4 369 Kč
–40 %
Dlouhé sametové šaty s ramínky a rozparkem 77005-3
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 601 Kč
Made in EU
3 274 Kč
–39 %
lesklé dlouhé šaty s výstřihem a dlouhými rukávy 572-1 NELA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 984 Kč
Made in EU
3 767 Kč
–40 %
Dlouhé večerní šaty s třpytivými pásky58002-3
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
2 242 Kč
Made in EU
3 867 Kč
–40 %
Společenské maxi šaty s ramínky a 3D květinami 77002-5
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 302 Kč
Made in EU
3 767 Kč
–40 %
Společenské maxi šaty s vlečkou a spadlými rameny s korálky
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 242 Kč
Made in EU
3 646 Kč
–40 %
Dlouhé šaty s tylovými volánky
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 170 Kč
Made in EU
od 2 088 Kč –39 %
Elegantní dlouhé maxi šaty s ramínky 299-3 CHIARA
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 1 265 Kč
Made in EU
1 876 Kč
–39 %
Plisované midi šaty s dlouhými rukávy a výstřihem 504-3 VIVIANA
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 137 Kč
Made in EU
3 264 Kč
–40 %
Večerní šaty s třpytivými pásky 51001-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 943 Kč
Made in EU
maxi šaty s výstřihem do V a řasením M906
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
2 404 Kč
3 063 Kč
–39 %
Elegantní dlouhé šaty s růží, páskem a rozparkem 653-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 856 Kč
Made in EU
4 972 Kč
–40 %
Dlouhé plisované šaty s korzetem a šněrováním vzadu 77003-3
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 960 Kč
1 990 Kč
–39 %
dlouhé, lesklé šaty s výstřihem a krátkými rukávy 635-1 MELANIA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 206 Kč
Detailní popis produktu
Šedá dámská nákupní taška se zapínáním na zip a vnější kapsou - Rovicky
- Prostorný jednokomorový design se dvěma dalšími kapsami.
- Vnitřek je podšitý vysoce kvalitní podšívkou, praktickou pro každodenní použití.
- Zapínání na pohodlné zipy.
- Dva typy rukojetí – lze nosit v ruce nebo na rameni.
- Odnímatelný, nastavitelný ramenní popruh upevněný na karabinkách.
Promyšlená organizace
- Uvnitř tašky najdete prostornou hlavní přihrádku na zip – snadno se do ní vejdou nákupy nebo drobnosti denní potřeby.
- Další vnitřní kapsa na zip je ideální na telefon, peněženku nebo klíče a na zadní straně tašky je praktická kapsa pro rychlý přístup - také zapínaná na zip.
Nastavitelný ramenní popruh
Taška je vybavena praktickým popruhem s maximální délkou 140 cm. Nastavitelné popruhy vám umožní dokonale si ji přizpůsobit vašim potřebám a zajistí pohodlné nošení jak přes rameno, tak i přes tělo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | polyester |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | shopper/hobo |
| Barva: | Šedá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Trapézový |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Černá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 2 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 40 cm |
| Šířka: | 49 cm |
| Hloubka: | 18 cm |
| Výška rukojeti: | 13 cm |
| Maximální délka pásku: | 140 cm |
Made in EU
844 Kč
–39 %
Dámská letní/plážová nákupní taška
Doručení 2-4 dny
(8 ks)
508 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Jednokomorová dámská shopper kabelka se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
1 517 Kč
–39 %
Módní dámská shopper taška s nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
914 Kč
Made in EU
406 Kč
–39 %
Bavlněná nákupní taška EKO-02
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
245 Kč
Made in EU
3 567 Kč
–39 %
semišová kožená kabelka typu shopper
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
2 175 Kč
Made in EU
1 694 Kč
–39 %
Stylová dámská kabelka s odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 021 Kč
Made in EU
988 Kč
–39 %
Cestovní taška z odolného polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
595 Kč
Made in EU
1 165 Kč
–39 %
Velký dámský shopper z nylonové tkaniny
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
702 Kč
Made in EU
1 478 Kč
–39 %
Velká dámská kabelka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
891 Kč
Made in EU
4 246 Kč
–39 %
Semišová italská kabelka pravá kůže shopper
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 589 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
shopper taška s vnějšími kapsami a odnímatelným páskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
890 Kč
–39 %
Dámská polyesterová taška se širokým popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
536 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
dámská taška shopper z polyesteru s vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
2 754 Kč
–39 %
Dámská kožená kabelka s peněženkou
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
1 659 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
