Dámská peněženka z lakované kůže
Kód: ROV-20585-UNIW ROV-21702-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
3 985 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty z úpletu se zavazovacím páskem S404
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 344 Kč
Made in EU
2 599 Kč
–44 %
Košilové šaty midi LOVE ME MIDI EY2593
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 436 Kč
Made in EU
1 554 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
942 Kč
Made in EU
1 278 Kč
–39 %
Pouzdrové šaty s krajkovými rukávy a smyslným výstřihem 621-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
775 Kč
Made in EU
1 619 Kč
–44 %
Vypasované úpletové šaty nad kolena K464 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
905 Kč
Made in EU
1 326 Kč
–44 %
Šaty s obálkovým výstřihem vzadu M082 FIGL
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
741 Kč
Made in EU
1 619 Kč
–44 %
Elastické šaty s 3/4 rukávem M429 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
905 Kč
Made in EU
2 599 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 452 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Mini šaty s průstřihem L001 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
976 Kč
Made in EU
1 424 Kč
–39 %
Košilové midi šaty se zlatými knoflíky a vázáním 531-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
863 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka z lakované kůže - Rovicky
- Kvalita a zpracování | Vyrobeno z vysoce kvalitní lakované kůže s nadprůměrnou odolností;
- Nadčasový design | Peněženka v nadčasovém stylu. Model je celolakovaný. Pod vrstvou laku je klapka zdobena pruhovanou texturou;
- Dostatek místa pro karty | Peněženka má mnoho praktických přihrádek a kapes, díky kterým se do ní vejdou všechny karty a doklady, včetně větších, jako je registrační list;
- Ochrana vašich karet | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat;
- Ideální dárek pro ženu | Peněženka je zabalena ve firemní krabičce.
Řada slotů na karty
Peněženka obsahuje:- až 14 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo doklady ;
- 3 kapsy na větší dokumenty.
Přihrádky na karty a doklady jsou chráněny podšívkou s logem odolnou proti oděru . Tím se zabrání poškození kůže při vkládání a vyjímání karet.
Pokladní sekce
Peněženka je také velmi prostorná, co se hotovosti týče. Kapsy na peníze, stejně jako přihrádky na karty, jsou rovněž vyloženy otěruvzdornou podšívkou.
- mince můžete vložit do jedné vnější dvojité kapsy. Zavírá se na háček. Je prostorný, což vám umožní z něj pohodlně vyndat mince.
- Jsou zde 2 velké přihrádky na bankovky . Jedna z nich je otevřená, druhá se zapíná na zip. Tento počet kapes vám umožňuje oddělit bankovky, pokud například používáte více než jednu měnu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 8,5 cm |
| Šířka: | 14 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
952 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z umělé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
574 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka s karabinou a háčkem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
520 Kč
Made in EU
1 363 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s motýlky
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
821 Kč
Made in EU
1 677 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 011 Kč
Made in EU
1 240 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
747 Kč
Made in EU
1 146 Kč
–39 %
Dámská vícebarevná kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Made in EU
871 Kč
–39 %
Malá, kožená dámská peněženka s háčkem a zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
525 Kč
Made in EU
830 Kč
–39 %
Velká horizontální dámská peněženka z eko-kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
500 Kč
Made in EU
od 1 480 Kč –39 %
Dámská kožená peněženka zdobená holografickými motýlky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 891 Kč
Made in EU
2 777 Kč
–39 %
Dárková sada: dámská kožená peněženka a parfémovaná voda
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
1 673 Kč
Made in EU
1 579 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka se zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
951 Kč
Made in EU
1 223 Kč
–39 %
Leather wallet RFID PETERSON PTN RD-21-GCLS
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
737 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Klasická malá dámská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
830 Kč
–39 %
Klasická dámská peněženka z eko-kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
500 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
