Dámská taška přes rameno z nylonu
Kód: ROV-30189-UNIW ROV-30190-UNIW ROV-30192-UNIW ROV-30191-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dámská béžová taška přes rameno z nylonu - Peterson
- Vyrobeno z vysoce kvalitního nylonu, odolného vůči každodennímu používání a snadno se udržuje.
- Městský, moderní design doplněný elegantními zlatými prvky.
- Nenahraditelné v mnoha situacích – v práci, na nákupech nebo na procházce.
- Nastavitelný popruh s přídavným D-kroužkem a háčky, na které můžete připevnit klíčenky nebo drobné doplňky.
Promyšlená organizace
Vnitřek tašky byl navržen tak, aby se do něj vešly všechny potřebné věci a usnadnil jejich třídění.
- Prostorná hlavní přihrádka se zapínáním na zip.
- Uvnitř jsou dvě praktické přihrádky: jedna otevřená a jedna na zip.
- Na přední straně je praktická kapsa na zip, ideální pro uložení drobností.
- Na zadní straně je další kapsa pro rychlý přístup , rovněž na zip.
Pohodlí při nošení
- Díky širokému, nastavitelnému popruhu poskytuje taška přes rameno naprostou volnost a pohodlí při nošení – jak na rameni, tak i přes tělo.
- Lehká konstrukce vás nezatěžuje a praktické doplňky, jako je D-kroužek na popruhu, vám umožní přizpůsobit si tašku vašim potřebám.
Diskrétní logo Peterson® Amsterdam umístěné na přední straně dodává mikině eleganci a zdůrazňuje charakter značky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Crossbody Brašny Kapsičky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | nylon |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Béžová |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | půlměsíc |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 4 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 20 cm |
| Šířka: | 32 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Maximální délka pásku: | 120 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
