dámská taška shopper z polyesteru s vnější kapsou
Kód: ROV-30224-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
3 128 Kč
–39 %
Elegantní dlouhé šaty s vázáním na mnoho způsobů 509-1
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 896 Kč
Made in EU
od 2 738 Kč –39 %
Dlouhé saténové šaty s rozparkem na nohavicích 483-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 659 Kč
Made in EU
3 943 Kč
–41 %
Maxi šaty s otevřenými zády M858
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 319 Kč
Made in EU
3 666 Kč
–40 %
Dlouhé šaty s volánky, výstřihem vpředu a vzadu 77001-3
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 182 Kč
Made in EU
3 274 Kč
–39 %
lesklé dlouhé šaty s výstřihem a dlouhými rukávy 572-1 NELA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 984 Kč
Made in EU
2 803 Kč
–39 %
Dlouhé šaty bez rukávů s krajkovým výstřihem LEA 211-2
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 699 Kč
Made in EU
3 363 Kč
–41 %
Dlouhé kimono šaty večerní s výstřihem K143
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 978 Kč
Made in EU
3 767 Kč
–40 %
Dlouhé třpytivé šaty flitrované s krátkými rukávy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 242 Kč
Made in EU
3 767 Kč
–40 %
Dlouhé večerní šaty s třpytivými pásky58002-3
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
2 242 Kč
Made in EU
2 689 Kč
–39 %
dlouhé šaty na jedno rameno s leskem a rozparkem 600-1 SELENA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 630 Kč
Made in EU
od 1 746 Kč –39 %
dlouhé saténové šaty na jedno rameno s růžemi 580-2 AURORA
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
od 1 059 Kč
Made in EU
3 767 Kč
–40 %
Dlouhé plesové šaty s tylem a odhalenými rameny 60010-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 242 Kč
Made in EU
3 274 Kč
–39 %
Dlouhé saténové šaty s výstřihem a mašlí 508-1 CINDY
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 984 Kč
Made in EU
4 696 Kč
–41 %
Šifonové maxi šaty s rozparkem MOE M781
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 763 Kč
Detailní popis produktu
Černá dámská taška z polyesteru s vnější kapsou - Rovicky
- Prostorný jednokomorový design se dvěma dalšími kapsami.
- Vnitřek je podšitý vysoce kvalitní podšívkou, praktickou pro každodenní použití.
- Zapínání na pohodlné zipy.
- Dva typy rukojetí – lze nosit v ruce nebo na rameni.
- Odnímatelný, nastavitelný ramenní popruh upevněný na karabinkách.
Promyšlená organizace
- Uvnitř tašky najdete prostornou hlavní přihrádku na zip – snadno se do ní vejdou nákupy nebo drobnosti denní potřeby.
- Další vnitřní kapsa na zip je ideální na telefon, peněženku nebo klíče a na zadní straně tašky je praktická kapsa pro rychlý přístup - také zapínaná na zip.
Nastavitelný ramenní popruh
Taška je vybavena praktickým popruhem s maximální délkou 140 cm. Nastavitelné popruhy vám umožní dokonale si ji přizpůsobit vašim potřebám a zajistí pohodlné nošení jak přes rameno, tak i přes tělo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051284533 |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | polyester |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | shopper/hobo |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Tvar: | Trapézový |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Černá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 2 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 40 cm |
| Šířka: | 49 cm |
| Hloubka: | 18 cm |
| Výška rukojeti: | 13 cm |
| Maximální délka pásku: | 140 cm |
Made in EU
1 694 Kč
–39 %
Stylová dámská kabelka s odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 021 Kč
Made in EU
736 Kč
–39 %
shopper taška z polyesteru s uchy a odnímatelným popruhem -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
2 889 Kč
–39 %
Italská kabelka, hobo taška, přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 762 Kč
Made in EU
1 165 Kč
–39 %
prostorná dámská taška s přihrádkou na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
702 Kč
Made in EU
Kožená semišová kabelka Liv FL41
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
2 170 Kč
Made in EU
1 126 Kč
–39 %
Stylová dámská nákupní taška shopper
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
1 066 Kč
–39 %
dámská kabelka z polyesteru a ekokůže, jednokomorová
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
642 Kč
Made in EU
682 Kč
–39 %
Dámská plážová nákupní taška s potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
1 213 Kč
–39 %
nylonová shopper taška s odnímatelným a nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
731 Kč
Made in EU
1 093 Kč
–39 %
látková shopper kabelka taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
659 Kč
Made in EU
1 105 Kč
–39 %
shopper taška s kapacitou A4 - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
666 Kč
Made in EU
1 093 Kč
–39 %
Velká dámská nákupní taška se zapínáním na zip a vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
659 Kč
Made in EU
1 445 Kč
–39 %
Velká dámská nákupní taška z polyamidového vlákna a ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
871 Kč
3 567 Kč
–39 %
Velká semišová kožená shopper taška s kapsou
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 175 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
