Dámské sluneční brýle s UV400 ochranou
Kód: BO-32315-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
3 124 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 838 Kč
Made in EU
1 745 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
975 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–44 %
Elegantní šaty s V výstřihem M533
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
978 Kč
Made in EU
1 641 Kč
–44 %
Šaty z kombinovaných materiálů se zipy M252
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
917 Kč
Made in EU
1 936 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 173 Kč
Made in EU
1 233 Kč
–39 %
Elegantní trapézové šaty s asymetrickým plisováním KARINE 308-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
748 Kč
Made in EU
2 301 Kč
–41 %
Elegantní šaty vypasovaného střihu a 3/4 rukávu A342
Doručení 3-4 dny
(5 ks)
1 354 Kč
od 2 007 Kč –42 %
Dlouhé elegantní šaty s límečkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 147 Kč
Made in EU
2 054 Kč
–41 %
Pletené šaty přiléhavého střihu s řasením K006
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 208 Kč
Made in EU
1 699 Kč
–44 %
Midi šaty bez rukávů s odhalenými zády L039
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
949 Kč
od 760 Kč až –50 %
šaty s límečkem – áčkový střih pro plnoštíhlé
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 380 Kč
1 588 Kč
–47 %
Pletené šaty s obálkovým výstřihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
836 Kč
Detailní popis produktu
Stínované sluneční brýle skvěle ladí s mnoha styly, od každodenních až po formální. Zlaté akcenty jim dodávají elegantní vzhled. Ideální na slunečné dny, poskytují účinnou ochranu před UV zářením, chrání oči a zároveň vám umožňují užívat si módní vzhled. Ať už jdete na pláž, procházku městem nebo se setkáte s přáteli, tyto brýle budou skvělým doplňkem vašeho šatníku!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brýle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Příležitost: | jiné |
| Pohlaví: | Ženy |
| Materiál: | Plastic |
| Délka stoupence: | 14 cm |
| Šířka rámečků: | 13,5 cm |
| Výška rámu: | 5 cm |
| Šířka skla: | 6 cm |
| Šířka nosníku: | 1,5 cm |
| Výška zboží v centimetrech: | 4 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 8 |
| Délka zboží v centimetrech: | 19 |
| Země původu: | Čína |
| Celková hmotnost v gramech: | 101.33 |
| Kategorie obuvi: | Doplňky |
| Sezóna: | Jaro/Léto |
od 1 201 Kč až –50 %
Fotochromatické cyklistické brýle KAPVOE – UV400 ochrana
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 601 Kč
od 401 Kč –52 %
Barevné sluneční brýle
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 191 Kč
od 125 Kč až –52 %
Hranaté brýle na čtení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 60 Kč
od 261 Kč –52 %
Vintage cat eye dámské brýle
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 124 Kč
od 322 Kč –52 %
Polarizační cyklistické brýle s rámem na dioptrie
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 154 Kč
od 233 Kč –52 %
Pilotní brýle s fotochromem – UV ochrana, den i noc
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 111 Kč
od 211 Kč –52 %
Dámské barevné sluneční brýle
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 101 Kč
Made in EU
3 211 Kč
–44 %
Dámské sluneční brýle 1609S Hugo Boss
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
1 784 Kč
od 235 Kč –52 %
Cyklistické brýle s UV400 ochranou – sportovní velký rámeček
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 112 Kč
od 508 Kč –52 %
Polarizační sluneční brýle
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 242 Kč
od 797 Kč až –50 %
Dřevěné sluneční brýle KINGSEVEN – kulatý retro rám
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 399 Kč
od 283 Kč –52 %
Masivní brýle s barevnými čočkami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 135 Kč
od 282 Kč –52 %
Luxusní sluneční brýle s nýty – retro hranatý design
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 134 Kč
od 272 Kč –52 %
Klasické polarizační brýle – unisex, UV ochrana
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 130 Kč
od 242 Kč –52 %
Polarizační brýle na kolo – stylové pro sport a cestování
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 116 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
