Dámské boty na vysokém podpatku a platformě Sandstra
Kód: BO-28206-BDetailní popis produktu
Masivní dámské boty vyrobené z ekologické kůže. Nastaveno na vysokém podpatku ve formě sloupku a platformy. Špička ve tvaru čtverce. Patka je zesílená. Tento model je uzavřen na zip po straně. Tyto boty se budou skvěle hodit do podzimních stylizací. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
35-23/36-23,5/37-24/38-25/39-25,5/40-26cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Další barva: | Černá |
| Barva podrážky: | Černá |
| Zapínání: | Zip |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Ekologická kůže |
| Zazeplení: | Chybí |
| Typ podpatku: | Sloupkový |
| Výška podpatku: | 11,5 |
| Platforma/Podrážka: | 4 cm |
| Vrchní výška: | 13,5 cm |
| Horní šířka: | 11 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 30 |
| Výška zboží v centimetrech: | 13 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 26 |
| Typ izolace: | Ne |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | umělá hmota |
| Výška: | Za kostkę |
| Špička: | hranatá |
| Další funkce: | Neí |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Země původu: | Čína |
| Celková hmotnost v gramech: | 1690 |
| Przedział wysokości obcasa (cm): | 5,5 - 8 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
