Dámské kotníkové boty na nízkém podpatku s perforovaným vzorem S.Barski HY61-8025
Kód: BO-41725-19 BO-41725-21 BO-41725-B BO-41725-D BO-41725-F BO-41725-H Zvolte variantuDetailní popis produktu
Dámské kotníkové boty značky S.Barski jsou stylovou a pohodlnou volbou na každý den. Vyrobené z ekologického semiše, vypadají elegantně a jemně podtrhují charakter stylizace. Otevřený vzor na svršku jim dodává lehkost a módní akcent. Model s plochou podrážkou zajišťuje pohodlí při nošení a stabilitu při chůzi, zaoblené špičky dodávají klasický, nadčasový vzhled. Praktické zapínání na zip usnadňuje rychlé obouvání a sundávání bot. Skvěle se hodí jak pro každodenní, tak i pro elegantnější outfity. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-24/37-24,5/38-25,5/39-26/40-26,5/41-27cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/41725.mp4 |
| Barva podrážky: | hnědý |
| Zapínání: | Zip |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Materiál stélky: | Ekologická kůže |
| Zazeplení: | Látka |
| Typ podpatku: | Plochý |
| Výška podpatku: | 3 cm |
| Vrchní výška: | 16,5 cm |
| Horní šířka: | 12,5 cm |
| Typ izolace: | Ne |
| Délka zboží v centimetrech: | 28 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 24 |
| Celková hmotnost v gramech: | 1344 |
| Země původu: | Čína |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | umělá hmota |
| Výška: | Za kostkę |
| Špička: | kulatá |
| Další funkce: | Prolamované |
| Sezóna: | Jaro/Léto |
| Przedział wysokości obcasa (cm): | 0 - 3 |
| Výrobce: | S.Barski |
| Kategorie obuvi: | Botki |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
