Dámské lakované svetr boty Pavo
Kód: BO-27191-BDetailní popis produktu
Botky ženské byly vyrobeny z ekologické kůže. Upevněny na masivním, plochém podpatku a platformě. Horní část má elastické vložky. Tento model je nastavitelný s zaobleným špičkou. Platforma a podpatek zajistí stabilitu při každém kroku. Tyhle síťované boty bys měla mít ve svém šatníku! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-23,5/37-24/38-24,5/39-25,5/40-26/41-27cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva podrážky: | Černá |
| Další barva: | béžový |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Textilní |
| Zazeplení: | Chybí |
| Typ podpatku: | Plochý |
| Výška podpatku: | 6 |
| Vrchní výška: | 15,5 cm pro velikost 28 |
| Horní šířka: | 10 cm |
| Platforma/Podrážka: | 3 cm |
| Typ izolace: | Ano |
| Délka zboží v centimetrech: | 32 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 26 |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | umělá hmota |
| Výška: | Za kostkę |
| Špička: | kulatá |
| Další funkce: | Neí |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Celková hmotnost v gramech: | 1664 |
| Země původu: | Čína |
| Przedział wysokości obcasa (cm): | 5,5 - 8 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
