Dámské perforované kotníkové boty na nízkém podpatku Vinceza 58626
Kód: BO-42181-19 BO-42181-21 BO-42181-B BO-42181-D BO-42181-H Zvolte variantuDetailní popis produktu
Dámské kotníkové boty značky Vinceza vyrobené z ekologické semišové kůže jsou stylovým modelem s elegantním vzhledem. Otevřená svršek dodává obuvi jemný vzhled a zajišťuje prodyšnost, díky čemuž jsou ideální na přechodné období. Model je osazen na plochém podpatku, který podporuje pohodlí při každodenním nošení. Zapínání na zip usnadňuje obouvání a sundávání. Vložka z přírodní kůže zvyšuje komfort nošení. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-23,5/37-24,5/38-25/39-25,5/40-26,5/41-27cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/42181.mp4 |
| Barva podrážky: | hnědý |
| Zapínání: | Zip |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Materiál stélky: | Přírodní kůže |
| Zazeplení: | Látka |
| Typ podpatku: | Plochý |
| Výška podpatku: | 3 cm |
| Vrchní výška: | 9,5 cm |
| Horní šířka: | 11 cm |
| Typ izolace: | Ne |
| Délka zboží v centimetrech: | 30 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 21 |
| Celková hmotnost v gramech: | 1260 |
| Země původu: | Čína |
| Sezóna: | Jaro/Léto |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | umělá hmota |
| Další funkce: | Neí |
| Przedział wysokości obcasa (cm): | 0 - 3 |
| Kategorie obuvi: | Botki |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel GLOBALTEXFASHION Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Garibaldiego 1/3 42-202 Częstochowa Poland |
