Dámské Sněhule Na Platformě S Prošitím Big Star SS274128
Kód: BO-38722-F BO-38722-H BO-38721-19 BO-38721-21 BO-38721-F Zvolte variantuSouvisející produkty
od 6 805 Kč –35 %
Krátká chlupatá dámská bunda z pravé kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 390 Kč
od 3 526 Kč –42 %
Dámský crop kožich s kapucí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 015 Kč
3 653 Kč
–35 %
Dámské pletené šaty s kapucí a kožešinovým zdobením
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
2 357 Kč
od 3 063 Kč –42 %
Pletená dámská bunda s chlupatým kožíškem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 751 Kč
Made in EU
3 091 Kč
–44 %
Dámský zimní kabát LUXERII dlouhý kožešinový TY4688
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
1 708 Kč
od 7 023 Kč –31 %
Krátký dámský kožešinový kabát s přírodní mývalí srstí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 844 Kč
od 3 830 Kč –35 %
Dámská pletená souprava se svetrovanou bundou a límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 471 Kč
4 792 Kč
–35 %
Lehká kožešinová bunda pravý kožich králík
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
3 091 Kč
od 6 959 Kč –35 %
Dámský zimní kabát s límcem z králičí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 490 Kč
od 5 185 Kč –35 %
Dámský pletený svetr s kapucí a lemem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 345 Kč
3 001 Kč
–42 %
Dámský pletený cardigan s umělou kožešinou kolem límce
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 715 Kč
2 914 Kč
–42 %
Krátký huňatý kabátek z umělé kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 665 Kč
od 2 756 Kč –42 %
Dámský volný svetr s odnímatelnými manžetami z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 575 Kč
od 5 963 Kč až –35 %
Dámské pletené pončo z norkové a liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 847 Kč
od 2 911 Kč –35 %
Krátký dámský pletený cardigan s límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 878 Kč
od 6 111 Kč –35 %
Dámský vlněný plášť s kožešinovým límcem a manžetami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 943 Kč
Detailní popis produktu
Dámské sněhule od Big Star jsou ideální volbou na zimní dny! Vyrobené z eko semiše, nejenže skvěle vypadají, ale také se starají o vaše nohy. Díky voděodolné membráně si můžete užívat suché nohy i v deštivých dnech. Svršek zdobený prošíváním sahá nad kotník a měkké kožíšek uvnitř zajišťuje teplo a pohodlí. Kombinace stylu a funkčnosti – ideální na zimní procházky a výlety! Při výběru velikosti doporučujeme řídit se tabulkou velikostí. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-23/37-24/38-24,5/39-25,5/40-26/41-26,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Zimní Boty Sněhule a Holínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/38721.mp4 |
| Barva podrážky: | Černá |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Platforma/Podrážka: | 4 cm |
| Vrchní výška: | 12 cm |
| Horní šířka: | 15 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 33 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 26 |
| Celková hmotnost v gramech: | 1716 |
| Typ izolace: | Ano |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | Guma |
| Výška: | niskie |
| Další funkce: | Neí |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Země původu: | Čína |
| Kategorie obuvi: | Śniegowce |
Made in EU
3 175 Kč
–36 %
Semišové Zimní Boty Pro Ženy S Kožíškem Big Star SS274319
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
2 022 Kč
od 2 176 Kč –42 %
Zateplené dámské domácí boty s kožešinou a platformou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 244 Kč
Made in EU
2 654 Kč
–36 %
Nízké Sněhule Na Silné Podešvi D.Franklin DFSH371011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 690 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dámské Sněhule S Elastickým Vložením Kiora
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
630 Kč
od 1 283 Kč až –50 %
Teplé bavlněné sněhule pro ženy s podšívkou z kašmíru
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 645 Kč
od 773 Kč až –50 %
Zimní kotníkové pantofle s výšivkou a mašlí pro ženy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 387 Kč
od 1 168 Kč až –50 %
Kotníkové zimní boty s kožešinou a šněrováním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 584 Kč
od 1 622 Kč až –47 %
Dámské huňaté zimní boty v módním stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 927 Kč
od 1 303 Kč až –50 %
Dámské zimní boty s pěnovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 675 Kč
od 1 134 Kč až –50 %
Dámské zateplené slip-on boty s kožíškem a měkkou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 567 Kč
od 1 115 Kč až –50 %
Zimní dámské kotníkové boty s teplou vnitřní podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 558 Kč
Made in EU
1 034 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě s kožíškem a třásněmi Ferayne
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
659 Kč
Made in EU
1 231 Kč
–36 %
Vysoké Sněhové Boty Na Platformě Big Star OO274893
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
784 Kč
Made in EU
1 936 Kč
–36 %
Dámské zimní boty Na platformě Lee Cooper LCJ 25 03 3815
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
1 233 Kč
Made in EU
4 317 Kč
–36 %
Kožené Semišové Sněhule Boty Na Platformě A Klínu Maciejka 06769-29
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 749 Kč
od 1 318 Kč až –50 %
Klasické dámské zimní boty s měkkou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 694 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
