Dámské Sněhule Na Platformě Z Eko Semiše Atteria
Kód: BO-33724-BSouvisející produkty
od 2 849 Kč až –42 %
Dámský cardigan z umělé kožešiny s odnímatelným límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 839 Kč
od 9 018 Kč –31 %
Dámský dlouhý svetr s pravým liščím límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 6 219 Kč
od 6 397 Kč až –35 %
Dlouhý kožich s vázáním pravá kožešina králík
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 127 Kč
Vrácení zdarma
3 179 Kč
–44 %
krátká kožešinová bunda s objemnými rukávy - Šedá EU S
Skladem v Praze
(1 ks)
1 779 Kč
od 6 058 Kč až –35 %
Stylový zimní kožich z pravé lišky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 909 Kč
od 2 756 Kč –42 %
Dámský volný svetr s odnímatelnými manžetami z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 575 Kč
2 754 Kč
–42 %
Dámský huňatý krátký kabát z umělé kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 574 Kč
od 5 185 Kč –35 %
Dámský pletený svetr s kapucí a lemem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 345 Kč
od 6 737 Kč –31 %
Luxusní pravý kožich liška s prošíváním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 646 Kč
od 4 342 Kč –35 %
Dlouhý pletený kardigan s pravou liščí kožešinou a volným střihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 802 Kč
od 3 811 Kč –35 %
Dámská zimní pletená souprava s odnímatelným límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 459 Kč
od 2 113 Kč –42 %
Krátký pletený svetr s umělou kožešinou a zapínáním na knoflíky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 208 Kč
4 697 Kč
–35 %
Lehká kožešinová bunda pravý kožich králík
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
3 030 Kč
od 6 340 Kč –35 %
Kožich z mývalí kožešiny – zateplený dámský kabát
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 090 Kč
od 3 101 Kč –42 %
Dámský krátký kožíšek s výstřihem do V
Skladem v Praze
(>8 ks)
od 1 772 Kč
2 975 Kč
–42 %
Krátký luxusní kožich
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 700 Kč
Detailní popis produktu
Dámské sněhule vyrobené z eko semiše. Usazené na platformě. Model je zateplený kožešinou, což z nich činí ideální volbu na zimní dny, chrání před zimou a vlhkostí. Moderní střih této obuvi umožňuje kombinovat je s různými styly a dodává charakter každému zimnímu outfitu! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-23,5/37-24/38-24,5/39-25/40-25,5/41-26cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Zimní Boty Sněhule a Holínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/33723.mp4 |
| Barva podrážky: | hnědý |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Typ izolace: | Ano |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Platforma/Podrážka: | 4 cm |
| Horní šířka: | 13,5 cm |
| Vrchní výška: | 12 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 30 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 22 |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | Guma |
| Výška: | wysokie |
| Další funkce: | srst |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Země původu: | Čína |
| Celková hmotnost v gramech: | 1320 |
Made in EU
1 569 Kč
–36 %
Sněhule S Vázáním Na Platformě Mavora
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
999 Kč
Made in EU
1 468 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě s mašlí Fleure
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
935 Kč
Made in EU
2 265 Kč
–36 %
Dámské sněhule O'NEILL LISA CHELSEA WOMEN MID 90253013.78E
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 443 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dámské Sněhule S Výšivkou Na Platformě Naleris
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
618 Kč
Made in EU
728 Kč
–36 %
Dámské sněžné boty s platformou zdobenou třpytky Silmo
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
464 Kč
Made in EU
2 149 Kč
–36 %
Semišové dámské sněhule s kožíškem na platformě Vinceza 95354
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 368 Kč
Made in EU
1 744 Kč
–36 %
Dámské semišové sněhule na platformě Nereviana
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
1 111 Kč
Made in EU
1 451 Kč
–36 %
Sněhové boty na zip zateplené kožešinou Big Star OO274A524
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
925 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Ženské Sněhule S Kožešinou A Přezkou Na Platformě Jessina
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
618 Kč
Made in EU
1 231 Kč
–36 %
Vysoké dámské sněhule na platformě Big Star OO274A097
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
2 752 Kč
–36 %
Šnekové Boty Oceněné Na Zip Big Star MM274068
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 753 Kč
Made in EU
2 167 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě D.Franklin DFSH370010 Taupe
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 380 Kč
Made in EU
1 550 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě S Kožíškem A Šněrováním Big Star SS274114
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
987 Kč
Made in EU
2 638 Kč
–36 %
Dámské zimní boty z přírodního semiše Lee Cooper LCJ-25-01-3738
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 680 Kč
Made in EU
3 021 Kč
–36 %
Dámské Zimní Boty Na Platformě S Kožíškem Big Star SS274369
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 924 Kč
Made in EU
720 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě S Nízkým Svrškem Izamine
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
459 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
