Dámské sněžné boty s oteplovacím kožešinou Abrams
Kód: BO-38865-21 BO-38865-F Zvolte variantuSouvisející produkty
od 6 424 Kč –35 %
Dámský oboustranný kabát z mývalí kožešiny s páske
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 145 Kč
Vrácení zdarma
3 021 Kč
–37 %
Luxusní dámský kožich, nadýchaný elegantní kabát - Hnědý L
Skladem v Praze
(1 ks)
1 889 Kč
od 6 296 Kč –35 %
Krátká chlupatá dámská bunda z pravé kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 062 Kč
1 994 Kč
–42 %
Krátký huňatý dámský kabátek z umělé kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 140 Kč
2 723 Kč
–42 %
Krátký chlupatý kožich s dlouhým rukávem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 556 Kč
od 6 737 Kč –31 %
Luxusní pravý kožich liška s prošíváním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 646 Kč
od 2 576 Kč –42 %
Dámský prošívaný kožich s dlouhým rukávem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 472 Kč
od 2 756 Kč –42 %
Dámský volný svetr s odnímatelnými manžetami z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 575 Kč
od 4 342 Kč –35 %
Dlouhý pletený kardigan s pravou liščí kožešinou a volným střihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 802 Kč
od 3 830 Kč –35 %
Dámská pletená souprava se svetrovanou bundou a límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 471 Kč
od 3 667 Kč –35 %
Dámská pletená souprava s kapucí a kožešinovým límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 366 Kč
od 4 551 Kč –35 %
Dámský oversize cardigan s límcem z liščí a mývalí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 937 Kč
od 3 688 Kč –35 %
Dámská kožešinová bunda s třásněmi liška
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 379 Kč
od 1 106 Kč až –50 %
Měkký vzorovaný kožíšek s kapuci
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 553 Kč
od 6 058 Kč až –35 %
Stylový zimní kožich z pravé lišky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 909 Kč
od 5 263 Kč –35 %
Dámský kabát s pravou liškou – pletený, luxusní
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 396 Kč
Detailní popis produktu
Dámské sněžnice jsou ideální pro mrazivé dny. Model je na zip, vyrobený z eko kůže. Horní část až za kotník. Vnitřek je zateplený tlustou vložkou. Tento klasický model se hodí k mnoha zimním stylům! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-22,5/37-23/38-23,5/39-24,5/40-25/41-25,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Zimní Boty Sněhule a Holínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Další barva: | béžový |
| Barva podrážky: | béžový |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Typ izolace: | Ano |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Platforma/Podrážka: | 4 cm |
| Vrchní výška: | 19 cm |
| Horní šířka: | 15 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 28 |
| Výška zboží v centimetrech: | 13 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 26 |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | Guma |
| Výška: | wysokie |
| Další funkce: | srst |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Celková hmotnost v gramech: | 1577.33 |
| Země původu: | Čína |
| Kategorie obuvi: | Śniegowce |
Made in EU
994 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě Zateplené Kožíškem Vesirae
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
633 Kč
Made in EU
2 274 Kč
–44 %
dámské sněhule BRINETTO pantera ZY0572
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 257 Kč
Made in EU
955 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě S Kožíškem A Vzorem Deepanti
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
608 Kč
Made in EU
1 381 Kč
–44 %
Dámské sněhule na platformě ZY1074
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
763 Kč
Made in EU
1 103 Kč
–36 %
Sněhule na platformě se zipem z eko kůže Resisia
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
703 Kč
Made in EU
1 300 Kč
–44 %
dámské sněhule semišové s kožíškem ZY1251
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
718 Kč
Made in EU
2 758 Kč
–36 %
Nízké Sněhové Boty Na Tlusté Podešvi D.Franklin DFSH371010
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 756 Kč
Made in EU
3 542 Kč
–36 %
Dámské sněhule z přírodní semišové látky D.Franklin DFSH375008
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 256 Kč
Made in EU
2 664 Kč
–36 %
Nízké Sněhule Na Silné Podešvi D.Franklin DFSH371011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 697 Kč
Made in EU
2 160 Kč
–36 %
Semišové dámské sněhule s kožíškem na platformě Vinceza 95354
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 375 Kč
Made in EU
1 345 Kč
–36 %
Dámské sněhule s beránkovou podšívkou na zavazování Belira
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
857 Kč
Made in EU
2 276 Kč
–36 %
Dámské sněhule O'NEILL LISA CHELSEA WOMEN MID 90253013.78E
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 450 Kč
Made in EU
1 103 Kč
–36 %
Dámské zavazovací sněžky s hrubou podrážkou Loso
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
703 Kč
Made in EU
1 835 Kč
–36 %
Dámské sněhule z přírodního semiše Mairene
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 169 Kč
Made in EU
731 Kč
–36 %
Zdobené Vyšší Zimní Boty Dámské Galivra
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
466 Kč
Made in EU
994 Kč
–36 %
Dámské Sněhule S Elastickým Vložením Kiora
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
633 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
