Dámské vysoké tenisky Big Star LL274A182
Kód: BO-25894-B BO-25894-D BO-25894-F Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
2 398 Kč
–41 %
Asymetrické oversized šaty s dlouhým rukávem a kapucí M270
Doručení 3-4 dny
(7 ks)
1 411 Kč
Made in EU
3 055 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s dlouhým rukávem M273
Doručení 3-4 dny
(5 ks)
1 797 Kč
Made in EU
1 722 Kč
–41 %
Mikinové šaty s dlouhým rukávem M012
Doručení 3-4 dny
(7 ks)
1 013 Kč
Made in EU
2 456 Kč
–41 %
Velurové midi šaty s kapucí A414
Doručení 3-4 dny
(6 ks)
1 445 Kč
Made in EU
Sportovní mini šaty s maskáčovým rolákem 0123
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
931 Kč
Made in EU
2 743 Kč
–41 %
Oversize tunika s rozparky na bocích BeWear B101
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 614 Kč
Made in EU
1 934 Kč
–41 %
Extrémně ženské pohodlné šaty A345
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 138 Kč
Made in EU
1 138 Kč
–44 %
Dámské šaty typu dlouhá mikina TIMMY s kapucí a kapsou
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
629 Kč
Made in EU
1 722 Kč
–41 %
Sportovní šaty z bavlny M023
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 013 Kč
Made in EU
3 205 Kč
–41 %
Dámská tunika pulovr se zipy MOE M676
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 885 Kč
Made in EU
2 282 Kč
–41 %
Bavlněné volné šaty s kapucí M215
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 343 Kč
Made in EU
2 456 Kč
–41 %
Volné šaty z příjemného sametu s kapucí A413
Doručení 3-4 dny
(4 ks)
1 445 Kč
Made in EU
2 417 Kč
–41 %
Midi mikinové šaty s dlouhými rukávy M329
Doručení 3-4 dny
(3 ks)
1 422 Kč
Made in EU
1 914 Kč
–39 %
Teplé šaty s velkým rolákem a kapsami 503-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 160 Kč
Made in EU
2 494 Kč
–41 %
Šaty s ozdobnými rozparky na bocích a svislými švy M322
Doručení 3-4 dny
(7 ks)
1 468 Kč
Made in EU
2 417 Kč
–41 %
Volné trapézové šaty s kapucí a kapsami M328
Doručení 3-4 dny
(4 ks)
1 422 Kč
Detailní popis produktu
Dámské vysoké tenisky jsou vyrobeny z textilního materiálu. Na boku mají svršky ozdobné logo značky Big Star. Měkká, materiálová stélka zajistí pohodlí při používání. Nasazené na jemné platformě s protiskluzovou podrážkou. Klasický šněrovací model. Nezapomeňte se podívat na celou naši kolekci bot BIG STAR. Při výběru velikosti se prosím řiďte tabulkou velikostí.
36-23/37-23,5/38-24,5/39-25,5/40-26/41-26,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sportovní Tenisky Sneakers |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Další barva: | Černá |
| Barva podrážky: | Černá |
| Zapínání: | Šněrování |
| Vnější materiál: | Textilie |
| Materiál stélky: | Textilní |
| Zazeplení: | Chybí |
| Typ izolace: | Ne |
| Typ podpatku: | Bez paty |
| Platforma/Podrážka: | 3,5 cm |
| Vrchní výška: | 11 cm |
| Horní šířka: | 9 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 31 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 22 |
| Výška zboží v centimetrech: | 11 |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | Guma |
| Výška: | wysokie |
| Špička: | kulatá |
| Další funkce: | Neí |
| Sezóna: | Podzim/Zima, Jaro/Léto |
| Celková hmotnost v gramech: | 1250.33 |
| Země původu: | Čína |
| Kategorie obuvi: | Trapperky |
| Výrobce: | Big Star |
Made in EU
1 463 Kč
–44 %
Sportovní tenisky dámské RUNBAN ZY0876
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
809 Kč
Made in EU
2 113 Kč
–44 %
Dámské tenisky semišové s dekoracemi na platformě ZY1415
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
1 168 Kč
Made in EU
1 951 Kč
–44 %
Dámské tenisky na masivní podrážce eko kůže ZY1421
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 078 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Dámské tenisky na silnější podrážce NEWMOVE ZY0590
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
898 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Dámské tenisky na ploché podrážce ROYALFIT ZY0618
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
898 Kč
Made in EU
1 951 Kč
–44 %
Dámské tenisky semišové s ozdobnými bambulkami ZY1411
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
1 078 Kč
Made in EU
1 138 Kč
–44 %
Dámské tenisky STEEL THUNDER ZY0345
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
629 Kč
Made in EU
1 788 Kč
–44 %
Dámské tenisky na platformě SNIKPIK ZY0653
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
988 Kč
Made in EU
2 601 Kč
–44 %
Dámské tenisky s kožešinou na platformě ZY1081
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
1 437 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
