Dámské vysoké textilní tenisky na platformě Big Star LL274186
Kód: BO-23809-21 BO-23809-B Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
2 224 Kč
–41 %
Šaty volného trapézového střihu A310
Doručení 3-4 dny
(>8 ks)
1 308 Kč
Made in EU
1 722 Kč
–41 %
Sportovní šaty z bavlny M023
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 013 Kč
Made in EU
2 398 Kč
–41 %
Asymetrické oversized šaty s dlouhým rukávem a kapucí M270
Doručení 3-4 dny
(7 ks)
1 411 Kč
Made in EU
2 707 Kč
–41 %
Oversize šaty s dlouhým rukávem a kapucí M269
Doručení 3-4 dny
(6 ks)
1 593 Kč
Made in EU
1 934 Kč
–41 %
Extrémně ženské pohodlné šaty A345
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 138 Kč
Made in EU
1 992 Kč
–41 %
Midi mikinové šaty s kapucí M152
Doručení 3-4 dny
(4 ks)
1 172 Kč
Made in EU
1 138 Kč
–44 %
Dámské šaty typu dlouhá mikina TIMMY s kapucí a kapsou
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
629 Kč
Made in EU
2 570 Kč
–41 %
Mikinové šaty se šálovým límcem MOE M391
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 512 Kč
1 488 Kč
–50 %
Dlouhé Gothic šaty s kapucí a rozparky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
744 Kč
Made in EU
813 Kč
–44 %
Dámské mikinové šaty GARNET EY1429z
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
449 Kč
Vrácení zdarma
Made in EU
2 716 Kč
–45 %
Dámská značková tunika pulovr se zipy M676 - Zelená S/M
Skladem v Praze
(1 ks)
1 479 Kč
Made in EU
2 456 Kč
–41 %
Volné šaty z příjemného sametu s kapucí A413
Doručení 3-4 dny
(4 ks)
1 445 Kč
od 954 Kč až –50 %
Dámské mikinové šaty s flísem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 477 Kč
Made in EU
2 610 Kč
–41 %
Volné šaty s dlouhými rukávy, v pase na šňůrku A606
Doručení 3-4 dny
(3 ks)
1 536 Kč
Made in EU
Ležérní pletené šaty pod kolena NU467
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 352 Kč
Made in EU
2 804 Kč
–41 %
Šaty z teplákového materiálu s dlouhým rukávem M330
Doručení 3-4 dny
(6 ks)
1 649 Kč
Detailní popis produktu
Vysoké dámské tenisky jsou vyrobeny z textilního materiálu. Klasický šněrovací model. Boty byly osazeny na masivní, gumové platformě s protiskluzovou podrážkou. Na boční straně svršku je gumové logo Big Star. Zpevněná pata zajistí správnou stabilizaci chodidla. Tento model ke kotníkům bude perfektní na jarní a podzimní období.Při výběru velikosti se prosím řiďte velikostní tabulkou.
36-23,5/37-24/38-24,5/39-25,5/40-26/41-26,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sportovní Tenisky Sneakers |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/23804.mp4 |
| Kategorie obuvi: | Trapperky |
| Sezóna: | Jaro/Léto |
| Zapínání: | Šněrování |
| Vnější materiál: | Textilie |
| Materiál stélky: | Textilní |
| Zazeplení: | Chybí |
| Typ izolace: | Ne |
| Typ podpatku: | Plošina |
| Platforma/Podrážka: | 3,5 cm |
| Horní šířka: | 9 cm |
| Vrchní výška: | 10,5 cm |
| Výška zboží v centimetrech: | 11 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 20 |
| Délka zboží v centimetrech: | 30 |
| Celková hmotnost v gramech: | 1100 |
| Výška: | wysokie |
| Špička: | kulatá |
| materiál podrážky: | Guma |
| Země původu: | Čína |
| Výrobce: | Big Star |
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Dámské tenisky na ploché podrážce ROYALFIT ZY0618
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
898 Kč
Made in EU
1 788 Kč
–44 %
Dámské tenisky na platformě VISTARUN ZY0651
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
988 Kč
Made in EU
1 951 Kč
–44 %
Sportovní tenisky dámské FLEXIMOT ZY0903
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
1 078 Kč
Made in EU
2 601 Kč
–44 %
Dámské tenisky na ploché podrážce GLISSWALK ZY1002
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
1 437 Kč
Made in EU
2 113 Kč
–44 %
Dámské tenisky na masivní podrážce z paskami po bokach ZY1400
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 168 Kč
Made in EU
1 463 Kč
–44 %
Dámské tenisky na platformě STREETLY ZY0596
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
809 Kč
Made in EU
1 951 Kč
–44 %
Dámské tenisky semišové s ozdobnými bambulkami ZY1411
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
1 078 Kč
Made in EU
1 788 Kč
–44 %
Dámské tenisky na platformě s ozdobnými korálky ZY1406
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
988 Kč
Made in EU
1 951 Kč
–44 %
Sportovní tenisky dámské RAVIOS ZY0826
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 078 Kč
Made in EU
1 788 Kč
–44 %
Dámské tenisky na platformě VISOLA ZY0696
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
988 Kč
Made in EU
1 951 Kč
–44 %
Dámské tenisky kožené na platformě ZY1375
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
1 078 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Dámské tenisky šněrovací na masivní podrážce ZY1379
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
898 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
