Dámské zavazovací sněžky s hrubou podrážkou Loso
Kód: BO-34717-FSouvisející produkty
od 6 397 Kč až –35 %
Dlouhý kožich s vázáním pravá kožešina králík
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 127 Kč
od 3 047 Kč –35 %
Krátký pletený svetr s kožešinovým lemem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 966 Kč
od 5 263 Kč –35 %
Dámský kabát s pravou liškou – pletený, luxusní
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 396 Kč
4 697 Kč
–35 %
Lehká kožešinová bunda pravý kožich králík
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
3 030 Kč
od 1 660 Kč –47 %
Dámská kožešinová bunda s vázáním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 874 Kč
od 3 018 Kč až –42 %
Dámský kožich s klasickým límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 947 Kč
od 4 551 Kč –35 %
Dámský oversize cardigan s límcem z liščí a mývalí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 937 Kč
od 6 111 Kč –35 %
Dámský vlněný plášť s kožešinovým límcem a manžetami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 943 Kč
od 1 070 Kč až –50 %
Dámská flanelová bunda – krátký zimní styl s kapucí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 535 Kč
od 1 256 Kč –47 %
Dámský pružný svetr s dekorativními uzly a jemnými průřezy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 661 Kč
od 4 333 Kč –35 %
Dámský dlouhý svetr s kapucí a lemem z pravé kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 796 Kč
od 2 239 Kč –42 %
Crop kožich s dlouhým rukávem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 280 Kč
2 984 Kč
–35 %
Dámský pletený svetr s límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 925 Kč
od 2 971 Kč –42 %
Plyšový kožich crop s dlouhým rukávem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 698 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Bunda na zip s kapucí, z příjemného hřejivého materiálu A533
Doručení 3-4 dny
(5 ks)
1 934 Kč
od 1 106 Kč až –50 %
Měkký vzorovaný kožíšek s kapuci
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 553 Kč
Detailní popis produktu
Dámské sněhule vyrobené z eko semiše jsou skvělou volbou na zimu, spojující styl s funkčností. Díky platformě získáte několik centimetrů navíc a ochráníte nohy před zimou. Boty mají šněrování vpředu, což umožňuje dokonalé přizpůsobení noze, a vnitřní kožíšek zajišťuje tepelný komfort. Tyto stylové boty jsou ideální na zimní procházky a každodenní vycházky v chladných dnech. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-23,5/37-24/38-24,5/39-25/40-25,5/41-26cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Zimní Boty Sněhule a Holínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/34715.mp4 |
| Barva podrážky: | Černá |
| Zapínání: | Šněrování |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Platforma/Podrážka: | 4,5 cm |
| Vrchní výška: | 9,5 cm |
| Horní šířka: | 10 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 29 |
| Výška zboží v centimetrech: | 13 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 21 |
| Typ izolace: | Ano |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | umělá hmota |
| Výška: | wysokie |
| Další funkce: | srst |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Země původu: | Čína |
| Celková hmotnost v gramech: | 1319.5 |
| Kategorie obuvi: | Śniegowce |
Made in EU
2 588 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě Wrangler 20253093.IKU
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
1 648 Kč
Made in EU
2 276 Kč
–36 %
Dámské sněhule s šněrováním O'NEILL LISA WOMEN HIGH 90253012.99Z
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 450 Kč
Made in EU
1 624 Kč
–44 %
dámské sněhule s výšivkou semišové ZY1183
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
898 Kč
Made in EU
3 989 Kč
–36 %
Semišové Sněhule Dámské S Hlavními Šněrováním D.Franklin DFSH375003
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 541 Kč
Made in EU
1 103 Kč
–36 %
Sněhule na platformě se zipem z eko kůže Resisia
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
703 Kč
Made in EU
1 752 Kč
–36 %
Dámské semišové sněhule na platformě Nereviana
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 116 Kč
Made in EU
1 598 Kč
–36 %
Dámské zimní boty na zip Lee Cooper LCJ 25 44 3931 Dámské zimní boty
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 018 Kč
Made in EU
3 542 Kč
–36 %
Dámské sněhule z přírodní semišové látky D.Franklin DFSH375008
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 256 Kč
Made in EU
975 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě S Kožíškem Evelira
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
621 Kč
Made in EU
3 542 Kč
–36 %
Dámské sněhule z přírodní semiš D.Franklin DFSH375006
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
2 256 Kč
Made in EU
1 034 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě s šněrováním Roselya
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
659 Kč
Made in EU
1 345 Kč
–36 %
Dámské sněhule s beránkovou podšívkou na zavazování Belira
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
857 Kč
Made in EU
4 341 Kč
–36 %
Kožené Semišové Sněhule Na Platformě A Klínu Maciejka 06769-02
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 764 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě S Kožíškem A Šněrováním Big Star SS274114
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
992 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
