Dámské zavazovací sněžky s hrubou podrážkou Loso
Kód: BO-28558-21Související produkty
od 3 136 Kč –42 %
Plyšový kožich se širokým límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 792 Kč
od 2 911 Kč –35 %
Krátký dámský pletený cardigan s límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 878 Kč
Made in EU
3 729 Kč
–44 %
Dámský kabát kožešinový GLAMFLUFFY krátký TY4984
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 060 Kč
od 2 853 Kč –42 %
Crop kožíšek dámská krátká bunda plyš s límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 631 Kč
3 220 Kč
–42 %
Crop kožich s dlouhým rukávem, bez kapuce
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 840 Kč
2 357 Kč
–42 %
Krátký kožešinový kabátek se vzorem a kulatým výstřihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 347 Kč
od 3 830 Kč –35 %
Dámská pletená souprava se svetrovanou bundou a límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 471 Kč
2 984 Kč
–35 %
Dámský pletený svetr s límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 925 Kč
od 1 070 Kč až –50 %
Dámská flanelová bunda – krátký zimní styl s kapucí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 535 Kč
od 4 342 Kč –35 %
Dlouhý pletený kardigan s pravou liščí kožešinou a volným střihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 802 Kč
3 557 Kč
–42 %
Krátký kožich chlupatý s kapucí a dlouhým rukávem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
2 033 Kč
od 5 185 Kč –35 %
Dámský pletený svetr s kapucí a lemem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 345 Kč
3 653 Kč
–35 %
Dámské pletené šaty s kapucí a kožešinovým zdobením
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
2 357 Kč
od 2 778 Kč –42 %
Pletený dámský cardigan s umělou kožešinou a odnímatelným límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 588 Kč
od 3 054 Kč až –42 %
Crop kožich s kapucí krátká kožešinová bunda
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 970 Kč
Made in EU
2 756 Kč
–44 %
Dámský kabát krátký ELMIRIS kožešinový TY4994
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
1 523 Kč
Detailní popis produktu
Dámské sněhové boty na masivní platformě z gumového materiálu. Vnitřek zateplený tlustým kožešinovým obložením. Horní část s uzavíráním a syntetickou kožešinou. Ideální na mrazivé zimní dny! Musíte je mít! Tento model je také k dispozici ve velikostech pro děti! Vytvořte kompletní maminka + dítě! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-21,5/37-22,5/38-23,5/39-24/40-24,5/41-25,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Zimní Boty Sněhule a Holínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Další barva: | Černá |
| Barva podrážky: | Černá |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže, Syntetický materiál |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Platforma/Podrážka: | 4 cm |
| Vrchní výška: | 15 cm |
| Horní šířka: | 12,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 29 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 26 |
| Typ izolace: | Ano |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | Guma |
| Výška: | wysokie |
| Další funkce: | srst |
| Výška podpatku/platformy: | 4,5 |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Země původu: | Čína |
| Celková hmotnost v gramech: | 1508 |
| Kategorie obuvi: | Śniegowce |
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dámské zimní boty s kožešinou Primose
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
618 Kč
Made in EU
1 101 Kč
–36 %
Dámské zimní boty na tlusté podrážce Caliksa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
701 Kč
Made in EU
1 359 Kč
–36 %
Dámské sněhule na tlusté podešvi Lureta
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
865 Kč
Made in EU
3 021 Kč
–36 %
Dámské Zimní Boty Na Platformě S Kožíškem Big Star SS274369
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 924 Kč
Made in EU
1 359 Kč
–36 %
Dámské vytažené sněhule na platformě Gattea
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
865 Kč
Made in EU
3 670 Kč
–36 %
Dámské zimní boty s tlustou podrážkou a zipem GOE MM2N4078
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
2 337 Kč
Made in EU
1 451 Kč
–36 %
Sněhové boty na zip zateplené kožešinou Big Star OO274A524
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
925 Kč
Made in EU
2 265 Kč
–36 %
Dámské sněhule O'NEILL LISA CHELSEA WOMEN MID 90253013.78E
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 443 Kč
Made in EU
931 Kč
–36 %
Ženské sněhové boty s platformou oteplenou kožešinou Xamella
Skladem v Praze
(5 ks)
593 Kč
Made in EU
1 260 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě s kožešinou Florivelle
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
803 Kč
Made in EU
1 590 Kč
–36 %
Dámské zimní boty na zip Lee Cooper LCJ 25 44 3931 Dámské zimní boty
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 013 Kč
Made in EU
1 451 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě S Prošitím Big Star SS274128
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
925 Kč
Made in EU
4 317 Kč
–36 %
Kožené Semišové Sněhule Boty Na Platformě A Klínu Maciejka 06769-29
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 749 Kč
Made in EU
720 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě S Nízkým Svrškem Izamine
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
459 Kč
Made in EU
1 060 Kč
–36 %
Werikse Dámské Boty s Masivní Podrážkou a Plochou Podpatkem
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
676 Kč
Made in EU
2 167 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě D.Franklin DFSH370010
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
1 380 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
