Dámské Zimní Boty Na Platformě S Kožíškem Big Star SS274369
Kód: BO-38733-19 BO-38733-21 BO-38733-B BO-38733-D BO-38732-19 BO-38732-21 BO-38732-B BO-38732-D BO-38732-F BO-38732-H Zvolte variantuSouvisející produkty
od 1 128 Kč až –50 %
Pruhovaný kožich na zip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 564 Kč
2 984 Kč
–35 %
Dámský pletený svetr s límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 925 Kč
od 3 830 Kč –35 %
Dámská pletená souprava se svetrovanou bundou a límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 471 Kč
od 6 058 Kč až –35 %
Stylový zimní kožich z pravé lišky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 909 Kč
od 2 113 Kč –42 %
Krátký pletený svetr s umělou kožešinou a zapínáním na knoflíky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 208 Kč
od 6 765 Kč –35 %
kožešinový kabát s výstřihem do V – z mývalí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 365 Kč
2 256 Kč
–42 %
Večerní kožich dámská bunda na společnost
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 289 Kč
od 7 107 Kč –35 %
Luxusní dámský pletený kardigan s kožešinovým límcem a páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 585 Kč
2 975 Kč
–42 %
Krátký luxusní kožich
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 700 Kč
Vrácení zdarma
2 555 Kč
–49 %
Dámský chlupatý kabátek, elegantní a nadýchaný - XS/L
Skladem v Praze
(1 ks)
1 279 Kč
od 2 853 Kč –42 %
Crop kožíšek dámská krátká bunda plyš s límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 631 Kč
Made in EU
3 596 Kč
–41 %
Kabát v délce po boky z příjemné látky s kapsami A534
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
2 115 Kč
od 2 259 Kč až –50 %
Unisex leopardí kožich
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 130 Kč
od 2 272 Kč –42 %
Dámský pletený kardigan s umělým kožešinovým límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 299 Kč
od 6 629 Kč –35 %
Dámský pletený svetr s kožešinovým límcem z lišky a mývala
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 277 Kč
Made in EU
3 742 Kč
–44 %
Dámský kabát kožešinový GLAMFLUFFY krátký TY4984
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 067 Kč
Detailní popis produktu
Dámské sněhule od Big Star jsou nezbytností pro zimní dny! Vyrobené z eko semiše a vybavené voděodolnou membránou, vám zajistí teplo a suchost i v těch nejmrazivějších dnech. Usazené na platformě, dodávají pohodlí a lehkost, a měkké kožíšek uvnitř a na vrchu svršku zaručuje komfort. Navíc, šněrování vpředu jim dodává módní charakter. Ideální na zimní procházky, spojují funkčnost s módním stylem! Při výběru velikosti prosím doporučujeme řídit se tabulkou velikostí. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-22,5/37-23/38-23,5/39-24/40-25/41-25,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Zimní Boty Sněhule a Holínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/38732.mp4 |
| Barva podrážky: | Černá |
| Zapínání: | Šněrování |
| Vnější materiál: | Přírodní semišová kůže |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Platforma/Podrážka: | 3 cm |
| Vrchní výška: | 11 cm |
| Horní šířka: | 9 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 32 |
| Výška zboží v centimetrech: | 13 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 30 |
| Celková hmotnost v gramech: | 2080 |
| Typ izolace: | Ano |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | Guma |
| Výška: | wysokie |
| Pravá kůže - cedulka: | Ano |
| Další funkce: | srst |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Země původu: | Čína |
| Kategorie obuvi: | Śniegowce |
Made in EU
2 265 Kč
–36 %
Dámské sněhule O'NEILL LISA CHELSEA WOMEN MID 90253013.78E
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 443 Kč
Made in EU
3 021 Kč
–36 %
Semišové sněhule dámské na platformě s kožíškem Big Star SS274371
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 924 Kč
Made in EU
2 574 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě Wrangler 20253093.IKU
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
1 640 Kč
Made in EU
3 428 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě DFranklin DFSH370020
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 183 Kč
od 773 Kč až –50 %
Zimní kotníkové pantofle s výšivkou a mašlí pro ženy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 387 Kč
Made in EU
2 638 Kč
–36 %
Dámské zimní boty z přírodního semiše Lee Cooper LCJ-25-01-3738
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 680 Kč
od 1 283 Kč až –50 %
Teplé bavlněné sněhule pro ženy s podšívkou z kašmíru
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 645 Kč
Made in EU
1 101 Kč
–36 %
Dámské zavazovací sněžky s hrubou podrážkou Loso
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
701 Kč
od 1 134 Kč až –50 %
Dámské zateplené slip-on boty s kožíškem a měkkou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 567 Kč
Made in EU
3 524 Kč
–36 %
Dámské sněhule z přírodní semiš D.Franklin DFSH375006
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
2 244 Kč
od 1 964 Kč –42 %
zimní kotníkové boty s platformou a nepromokavou ochranou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 123 Kč
Made in EU
1 494 Kč
–36 %
Sněhule z přírodního nubuku s teplou podšívkou Milora
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
952 Kč
od 1 622 Kč až –47 %
Dámské huňaté zimní boty v módním stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 927 Kč
od 1 629 Kč až –47 %
Zimní sněhule s kožíškem a tkaničkami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 931 Kč
Made in EU
2 282 Kč
–36 %
Nízké Sněhové Boty Na Tlusté Podešvi D.Franklin DFSH371011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 453 Kč
od 1 018 Kč až –50 %
Kotníkové sněhule s kožíškem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 509 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
