Dámský batoh s kapsami - Peterson
Kód: ROV-28353-UNIWSouvisející produkty
od 1 191 Kč až –50 %
šaty s nabíranou sukní – elegantní outfit na podzim/zimu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 596 Kč
Made in EU
3 113 Kč
–41 %
Maxi šaty s košilovým topem a trapézovým spodkem A451
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 831 Kč
od 1 475 Kč –47 %
Pletené šaty s dlouhým rukávem pro podzim
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 776 Kč
Made in EU
2 607 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 457 Kč
Made in EU
1 752 Kč
–44 %
Přiléhavé eko-kožené šaty se zavinovacím výstřihem M430
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
979 Kč
Made in EU
Dlouhé šaty ve vojenském stylu SUK157
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 663 Kč
od 1 779 Kč –47 %
letní minišaty s volánky a krátkým rukávem ve vintage stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 937 Kč
Made in EU
2 056 Kč
–41 %
Pletené šaty přiléhavého střihu s řasením K006
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 210 Kč
Made in EU
3 254 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 798 Kč
od 1 640 Kč –47 %
Dlouhé košilové šaty – slim střih, vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 863 Kč
Made in EU
3 128 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 840 Kč
od 1 266 Kč až –49 %
Dámské dvoudílné šaty s límečkem – s přiléhavým střihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 666 Kč
Made in EU
od 1 932 Kč –39 %
Košilové šaty s kravatou CAMILLE 284-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 171 Kč
Detailní popis produktu
Dámský batoh s kapsami v černé barvě - Peterson
- Zkušená značka | Výrobek polské značky Peterson®, který již mnoho let oceňují tisíce zákazníků.
- Vysoce kvalitní materiál | Vyrobeno ze speciálně vybrané Cordury, která zaručuje kvalitu na léta.
- Prostorný interiér | Správně navržené úložné přihrádky, kam se vám vejdou všechny nejnutnější věci. Sedm kapes umožňuje perfektní organizaci, takže vše má své místo.
- Pohodlné podvazky | Perfektní pro každodenní použití. Díky vhodně zvolenému rozsahu nastavení popruhů batoh perfektně padne bez ohledu na vaši postavu.
- Různé způsoby nošení | Batoh je také vybaven přídavným popruhem, který vám dává ještě více možností nošení.
- Pozor na detail | Stříbrné kování dodává eleganci a skvěle doplní elegantní složení batohu.
Praktické úložné prostory
Batoh kombinuje moderní styl s funkčností. Obsahuje:
- 1 prostorná přihrádka , do které se vejdou věci každodenní potřeby, jako jsou knihy, peněženka, kosmetika nebo tablet. Uvnitř je přihrádka a kapsa na zip .
- 3 vnější kapsy na zip : dvě na přední straně batohu, jedna na zadní straně.
- 2 otevřené boční kapsy.
Plné pohodlí
Batoh je vybaven širokými ramenními popruhy s širokou možností nastavení. Díky tomu si ji snadno přizpůsobíte své postavě a preferencím nošení . Navíc rukojeť umístěná v horní části batohu umožňuje pohodlné nošení v ruce.
Více možností nošení
Díky přídavnému popruhu lze tento batoh nosit různými způsoby, díky čemuž je extrémně univerzální. Popruh je odnímatelný.
Pozornost na každý detail
Kovové kování ve stříbrné barvě je nejen praktickým, ale i estetickým prvkem batohu. Skvěle doplňují jeho složení a dodávají mu elegantní charakter.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051246111 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Textil |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | batohy |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Střední |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Trapézový |
| Způsob nošení: | Na záda |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 6+ |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 26 cm |
| Hloubka: | 14 cm |
| Maximální délka pásku: | 72 cm |
| Minimální délka postroje: | 46 cm |
| Maximální délka postroje: | 94 cm |
| Výška rukojeti: | 8 cm |
Made in EU
1 170 Kč
–39 %
dámský ekologický kožený batoh s kapsami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
705 Kč
Made in EU
1 583 Kč
–39 %
Elegantní dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
954 Kč
Made in EU
1 677 Kč
–39 %
Stylový dámský batoh s klopou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 010 Kč
Made in EU
1 585 Kč
–39 %
dámský batoh z nylonu a ekokůže s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
955 Kč
Made in EU
1 312 Kč
–39 %
Dámský městský batoh s klopou z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(8 ks)
791 Kč
Made in EU
1 550 Kč
–39 %
Prostorný dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
934 Kč
Made in EU
1 872 Kč
–39 %
Velký vícebarevný batoh z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 128 Kč
Made in EU
1 763 Kč
–39 %
Elegantní dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 062 Kč
Made in EU
1 301 Kč
–39 %
lesklá ledvinka z ekokůže, batoh přes jedno rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
5 186 Kč
–39 %
Dámský městský kožený batoh - MARCO MAZZINI
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
3 162 Kč
Made in EU
1 618 Kč
–39 %
Městský, prostorný značkový batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
975 Kč
Made in EU
1 410 Kč
–39 %
nylonový dámský batoh s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
850 Kč
Made in EU
890 Kč
–39 %
Malý, dámský městský batoh s potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
536 Kč
Made in EU
1 735 Kč
–39 %
Velký městský batoh s přihrádkou na notebook
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
1 046 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
