Dámský městský batoh z ekologické kůže
Kód: ROV-26367-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
Elegantní bavlněné mini šaty s výstřihem do V 0164
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
851 Kč
od 1 191 Kč až –50 %
šaty s nabíranou sukní – elegantní outfit na podzim/zimu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 596 Kč
Made in EU
1 154 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
645 Kč
Made in EU
1 357 Kč
–44 %
Jemné rozšířené šaty s ozdobným prošíváním VT077 VENATION
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
758 Kč
od 1 262 Kč až –50 %
šaty z manšestru pro podzim a zimu ve volném střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 653 Kč
Made in EU
1 640 Kč
–44 %
Šaty s bílým límečkem K218 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
916 Kč
Made in EU
1 640 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
916 Kč
Made in EU
1 640 Kč
–44 %
Šaty z kombinovaných materiálů se zipy M252
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
916 Kč
Made in EU
od 1 927 Kč –39 %
Košilové šaty s kravatou CAMILLE 284-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 168 Kč
Made in EU
3 988 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty z úpletu se zavazovacím páskem S404
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 346 Kč
Made in EU
1 640 Kč
–44 %
Šaty áčkové s polovičními rukávy K219 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
916 Kč
Made in EU
1 927 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 168 Kč
Made in EU
2 312 Kč
–41 %
Minimalistické šaty s výstřihem do V vzadu STYLE S113
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 360 Kč
Made in EU
2 041 Kč
–39 %
Pohodlné trapézové šaty s dlouhým rukávem 567-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 237 Kč
Made in EU
1 220 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
682 Kč
Detailní popis produktu
Dámský městský batoh z ekologické kůže - Peterson
- Materiál a zpracování | Vyrobeno velmi odolné z nejkvalitnější, pevné ekologické kůže;
- Prostorný | Středně velký dvoukomorový batoh s dalšími kapsami na drobnosti;
- Funkční | Batoh s odnímatelnými nastavitelnými popruhy, které vám po upevnění na další očka umožňují nosit je jako kabelku na rameni;
- Dokončit | Vnitřek je podšitý silnou polyesterovou podšívkou, která ochrání ekokůži před poškozením.
Nastavitelná délka a odepínatelná ramínka
Popruhy batohu široké 1,5 cm s nastavitelnou délkou lze připevnit a nosit na rameni - stejně jako kabelku. Díky tomu si budete moci tento univerzální doplněk přizpůsobit svým individuálním potřebám.
Organizace interiéru
Dvoukomorový model se zapínáním na zip. V jedné komoře je kapsa na zip a ve druhé otevřená kapsa.
Velikost batohu umožňuje snadno do něj uložit všechny potřebné věci, jako např.
- peněženka;
- telefon;
- kosmetika;
- brýle v pouzdře;
- poznámky formátu A5;
- klíče;
- tableta;
- a další potřebné detaily.
Vnější kapsy s rychlým přístupem
Batoh má také dvě vnější kapsy. Na zadní straně je jedna středně velká horizontální kapsa na zip .
Další vnější kapsa se nachází také na přední straně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051220135 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | batohy |
| Barva: | Růžová |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na záda |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 2 |
| Počet kapes: | 4 |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 32,5 cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Výška rukojeti: | 6 cm |
| Maximální délka postroje: | 95 cm |
Made in EU
1 203 Kč
–39 %
Malý dámský batoh vyrobený z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
1 310 Kč
–39 %
Dámský městský batoh s klopou z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(8 ks)
789 Kč
Made in EU
1 674 Kč
–39 %
Stylový dámský batoh s klopou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 009 Kč
Made in EU
1 300 Kč
–39 %
Měkký školní batoh s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
1 320 Kč
–39 %
Velký dámský batoh s přihrádkou na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
795 Kč
Made in EU
878 Kč
–39 %
Dámský městský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
529 Kč
Made in EU
1 418 Kč
–39 %
Stylový dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
854 Kč
Made in EU
1 614 Kč
–39 %
Městský, prostorný značkový batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
972 Kč
Made in EU
1 166 Kč
–39 %
Malý, prošívaný dámský batoh
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
703 Kč
Made in EU
1 823 Kč
–39 %
Praktický městský batoh s kapsami a USB portem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 098 Kč
Made in EU
1 429 Kč
–39 %
Malý prošívaný módní batoh z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
861 Kč
Made in EU
1 732 Kč
–39 %
Voděodolný batoh na notebook Himawari s USB portem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 044 Kč
Made in EU
1 320 Kč
–39 %
Velký dámský batoh s prostorem na notebook a USB portem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
795 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
