Dívčí kotníkové boty s ouškem s kožešinou LOVE Rosaira
Kód: BO-40262-68 BO-40262-69 Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandálky na korkové platformě se suchým zipem Rorria
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
542 Kč
Made in EU
816 Kč
–36 %
Dětské Sandály Dívčí Z Eko Kůže Leopard Mariana
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
520 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské Lesklé Sandálky Na Nízkém Podpatku Nelly
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
618 Kč
Made in EU
941 Kč
–36 %
Dětské pletené nazouvací sandály Tracy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
599 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dívčí sandály gladiátorky se zlatým detailem Vesira
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
606 Kč
Made in EU
576 Kč
–36 %
Lehké pěnové dětské sandály se suchým zipem Asti
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
367 Kč
Made in EU
813 Kč
–36 %
Lehké Pěnové Sandály Na Suchý Zip ProWater PRO-24-05-02K
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
518 Kč
od 756 Kč až –50 %
Dívčí sandály s perličkami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 378 Kč
Made in EU
502 Kč
–36 %
Papuče Sandálky Dětské NEL 310-5F GOKIDS
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
320 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandálky S Mašlí Na suchý zip Joratia
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
542 Kč
Made in EU
877 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Multicolor Kimmi
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
559 Kč
Made in EU
941 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Mašlí Se Zapínáním Na Suchý Zip Wistala
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
599 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dívčí sandály se zlatým detailem Lunessa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
606 Kč
Made in EU
826 Kč
–36 %
Lesklé Dětské Sandálky Na Suchý Zip Delphina
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
527 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–36 %
Dětské sandálky Na suchý zip vonící ZAXY LL385002
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
843 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Lesklé Dívčí Sandály Na Nízkém Podpatku Ainare
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
606 Kč
Detailní popis produktu
Roztomilé dívčí botky vyrobené z ekologické kůže jsou spojení pohodlí, funkčnosti a dívčího stylu. Model je šněrovací a na zip, což usnadňuje obouvání a perfektní přizpůsobení noze. Vnitřek bot byl vyplněn měkkým kožíškem, který zajišťuje teplo a pohodlí v chladnější dny. Na boku svršku je ozdobný detail ve tvaru srdíčka s nápisem LOVE a lesklými cykoriemi, který dodává celku šarm a módní vzhled. Ideální volba pro malé elegantky – vhodné na denní nošení, do školy nebo na procházky v podzimně-zimním období. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
25-15/26-16/27-16,5/28-17/29-18/30-18,5/31-19/32-19,5/33-20/34-21/35-21,5/36-22cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Zip |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Plochý |
| Výška podpatku: | 2,5 cm |
| Vrchní výška: | 11,5 cm pro velikost 25 |
| Horní šířka: | 6,5 cm pro velikost 25 |
| Délka zboží v centimetrech: | 22 |
| Výška zboží v centimetrech: | 11 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 20 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Pohlaví: | dívky |
| Bohater: | - |
| Celková hmotnost v gramech: | 806.67 |
| Przedział wysokości obcasa (cm): | 0 - 3 |
Made in EU
970 Kč
–36 %
Teplé dětské sněhule s vázáním Asija
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
618 Kč
Made in EU
2 018 Kč
–36 %
Dětské zateplené kozačky na zip Big Star KK374178
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 285 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Sněhové boty dětské s kožešinou a vzorem Melefia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
716 Kč
Made in EU
1 433 Kč
–36 %
Zateplené dětské boty s medvídkem na zip Enchanta
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
913 Kč
Made in EU
od 951 Kč –36 %
Dětské Brokatové Botky Oceněné Suwakiem Multikolor Saussa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 606 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské Snežné Boty S Vzorovaným Vložkem Zateplené Kožíškem Mirirae
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
618 Kč
Made in EU
1 164 Kč
–36 %
Dětské Trapery Botky na Zip s Kožešinou Gerande
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
742 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sněhule s výšivkou a mašlí Daven
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
630 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Dětské zateplené sněhule s rzepem Big Star MM374121
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
992 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sněhule s květinami zateplené kožešinkou Palina
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
630 Kč
Made in EU
1 220 Kč
–36 %
Dětské sněhule s polstrováním z kožešiny Big Star SS374020
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
777 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Na Platformě Zateplené Kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
555 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Zateplené dětské lakované kotníkové boty s přezkou medvěd Jovellea
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
716 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Zateplené dívčí botky s leopardím vzorem Nelanna
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
