Dvoukomorová pánská taška z přírodní kůže
Kód: ROV-23419-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
Pánské džínové kalhoty bez oděrů SLIM FIT - V8 OM-PADP-0148
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
675 Kč
Made in EU
1 459 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4247
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
806 Kč
Made in EU
Pánské pletené joggery s řasením - V1 - ESPIR
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 106 Kč
Made in EU
Pánské uniformní chino kalhoty REGULAR FIT - V1 OM-PACP-0183
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
908 Kč
Made in EU
Džínové cargo kalhoty SLIM FIT s běleným efektem - V2 OM-PADP-0176
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
753 Kč
Made in EU
Pánské mramorované džínové kalhoty s raw nohavicemi SLIM FIT - V1 OM-PADP-0146
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
637 Kč
Made in EU
Pánské džínové jogger kalhoty s rozparky a zipy V1 OM-PADJ-0243
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
949 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4226
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
896 Kč
Made in EU
Pánské cargo kalhoty STRAIGHT LEG s pruhovanými kapsami
Doručení 2-3 dny
(8 ks)
829 Kč
Made in EU
Pánské džínové kalhoty CARROT FIT s ozdobnými šipkami
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
762 Kč
Made in EU
Pánské cargo kalhoty STRAIGHT LEG s kapsami na zip
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
841 Kč
Detailní popis produktu
Dvoukomorová pánská taška z přírodní kůže - Peterson
Sáček se skládá ze dvou prostorných přihrádek. Vnitřek jednoho z nich je vybaven další kapsou na zip. Taška má navíc 4 vnější kapsy. Vnitřek je lemován černou polyesterovou podšívkou.
Do tašky se snadno vejde:
- peněženka;
- klíče;
- telefon;
- větší osobní doklady, jako je osvědčení o registraci nebo cestovní pas;
- a mnoho dalších.
Dlouhá rukojeť
Sáček je určen k nošení v ruce. Pohodlně jej uchopíte za rukojeť o délce 20 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Ledvinky, Pouzdra, Klíčenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051196621 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | ledvinky a sáčky |
| Barva: | Černá |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 2 |
| Počet kapes: | 5 |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 14 cm |
| Šířka: | 21 cm |
| Výška rukojeti: | 20 cm |
| Hloubka: | 7 cm |
Made in EU
732 Kč
–39 %
Kožené pouzdro na doklady a bankovky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
441 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
Dárková sada: zápisník s magnetickým zapínáním a kuličkové pero
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–39 %
Prostorná pánská ledvinka se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
631 Kč
Made in EU
448 Kč
–39 %
zápisník A6 s linkovaným tiskem a elastickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
270 Kč
Made in EU
417 Kč
–39 %
kožené pouzdro na klíče se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
252 Kč
Made in EU
1 752 Kč
–39 %
Saszetka skórzana PTN 2507-OLH Brown
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 056 Kč
Made in EU
556 Kč
–39 %
zápisník s pevnou vazbou, formát B5, potištěný tečkami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
335 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
polyesterová sportovní ledvinka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
od 2 500 Kč až –42 %
Kožená ledvinka vintage s prošíváním unisex
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 429 Kč
Made in EU
500 Kč
–39 %
Sportovní taška s polským znakem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
302 Kč
Made in EU
732 Kč
–39 %
Vodotěsná taška na rám na kolo - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
441 Kč
Made in EU
502 Kč
–39 %
Elegantní kožené pouzdro na klíče
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
303 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
