Dvoukomorový dámský batoh
Kód: ROV-30115-UNIW ROV-30118-UNIW ROV-30114-UNIW ROV-30117-UNIW ROV-30116-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 421 Kč
–39 %
Košilové midi šaty se zlatými knoflíky a vázáním 531-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
862 Kč
1 925 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 167 Kč
Made in EU
3 160 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 859 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
977 Kč
od 1 640 Kč –47 %
Dlouhé košilové šaty – slim střih, vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 863 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Elastické šaty s 3/4 rukávem M429 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
908 Kč
Made in EU
2 594 Kč
–44 %
Dámské šaty maxi lněné SUNNI LOVE EY2606
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
1 433 Kč
Made in EU
1 703 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
951 Kč
od 1 779 Kč –47 %
letní minišaty s volánky a krátkým rukávem ve vintage stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 937 Kč
Made in EU
1 815 Kč
–40 %
Elegantní tužkové šaty do kolena 9258
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 080 Kč
Made in EU
1 113 Kč
–39 %
Trapézové šaty s volánkem u výstřihu BLANKA 615-1
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
675 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
980 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
908 Kč
Detailní popis produktu
Dvoukomorový dámský batoh z polyesteru v tmavě modré barvě - Peterson
- 2 přihrádky + 5 kapes – snadná organizace po celý den.
- Dvojité zipy v přihrádkách – pohodlné, široké otevírání.
- Odolný polyester – praktický a snadno se čistí.
- Zlaté kování – decentní, ženský a prémiový akcent.
- Nízká hmotnost 400 g – batoh vás nezatěžuje, ani když je plný.
Řádná organizace
Druhá přihrádka je organizační centrum. Uvnitř najdete:
- 2 střední přihrádky na drobnosti,
- 1 větší přihrádka na o něco větší příslušenství,
- další kapsa na zip na věci, které chcete mít v bezpečí.
Toto uspořádání usnadňuje udržování pořádku bez dalších organizérů.
Pohodlné balení
Přední kapsa na zip
- Prostorná kapsa na zip poskytuje rychlý přístup k věcem, které chcete mít po ruce. Minimalistický design s elegantním zlatým zipem.
Hlavní přihrádka
- Prostorný úložný prostor s dvojitým zipem, který umožňuje široké otevření batohu. Toto řešení usnadňuje balení a umožňuje rychlý přístup k obsahu bez nutnosti prohledávat batoh ve tmě.
Boční kapsy
Po obou stranách batohu jsou otevřené kapsy, ideální pro uložení drobného příslušenství. Jedná se o praktické místo pro předměty, které chcete mít po ruce, aniž byste museli otevírat hlavní přihrádku.
Pohodlné nošení po celý den
Batoh má nastavitelné ramenní popruhy , které lze snadno přizpůsobit tvaru těla. Díky jednoduchému designu je lehký a pohodlný pro každodenní nošení. Má také horní rukojeť pro snadné přenášení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | polyester |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | batohy |
| Barva: | Tmavě modrá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na záda |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 2 |
| Počet kapes: | 6+ |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 35 cm |
| Šířka: | 28 cm |
| Hloubka: | 18 cm |
| Maximální délka postroje: | 90 cm |
Made in EU
699 Kč
–39 %
Vzorovaný, mestský dámsky ruksak
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
422 Kč
Made in EU
1 761 Kč
–39 %
Dámský batoh z ekokůže s klopou - David Jones
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 061 Kč
Made in EU
968 Kč
–39 %
Velký polyesterový cestovní batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
583 Kč
Made in EU
1 302 Kč
–39 %
polyesterový školní batoh s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
1 734 Kč
–39 %
Módní batoh s kapsami na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 044 Kč
Made in EU
1 929 Kč
–39 %
Prostorný batoh formátu A4 s mátovou taškou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 162 Kč
Made in EU
1 445 Kč
–39 %
městský dámský batoh z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
871 Kč
Made in EU
1 581 Kč
–39 %
Malý dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
953 Kč
Made in EU
880 Kč
–39 %
Dámský městský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
530 Kč
Made in EU
1 086 Kč
–39 %
dámský batoh z polyesteru, zavěšený na nastavitelných popruzích
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
654 Kč
Made in EU
1 105 Kč
–39 %
Praktický dámský batoh z nylonu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
666 Kč
Made in EU
968 Kč
–39 %
Prostorný dámský batoh s potiskem rostlin
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
583 Kč
Made in EU
1 581 Kč
–39 %
Elegantní dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
953 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
