Elegantní vertikální peněženka z přírodní kůže
Kód: ROV-28396-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 1 505 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH03L - CHRONOGRAF (zp352a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 836 Kč
Made in EU
od 1 699 Kč až –44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001GL-7B (zd080a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 971 Kč
Made in EU
od 6 388 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 993 Kč
Made in EU
1 744 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10212A2 (zg210e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
969 Kč
Made in EU
od 1 193 Kč –44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9097 (zn043a) -
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 663 Kč
Made in EU
od 1 695 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V004L-7A (zd046a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 060 Kč
Made in EU
od 1 624 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 969 Kč
Made in EU
5 015 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2432 - RENATO (zi012b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 134 Kč
Made in EU
1 669 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20022A-1A5 (zg377a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 044 Kč
Made in EU
2 406 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20023A-1A1 (zg391a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 504 Kč
Made in EU
1 894 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-VT01L-2B + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
1 184 Kč
Made in EU
2 732 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11706A2-1A1 (zg369a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 708 Kč
Made in EU
3 432 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1375L-7AVDF (zd115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 145 Kč
Made in EU
od 6 980 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL Spiked Chronograph DZ4665 + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
od 4 363 Kč
Made in EU
977 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT Klasické A4021-U (zp255f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
543 Kč
Made in EU
1 732 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20016A-1A3 (zg380a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 082 Kč
Detailní popis produktu
Elegantní vertikální peněženka z přírodní kůže - Rovicky
- Značka se zkušenostmi | Výrobek polské značky Rovicky®, která s velkým úspěchem působí na trhu kožené galanterie již řadu let.
- Módní doplněk | Peněženka klasického mužského designu, kterou ocení nejeden elegantní muž.
- Speciálně vybraný materiál | Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže, která zaručuje kvalitu na léta.
- Prostorný interiér | Poskytuje dostatečný prostor pro karty a doklady.
- Ochrana proti krádeži | Technologie RFID STOP proti krádeži chrání vaše karty před neoprávněným čtením.
Prostorný interiér
Vnitřek peněženky je rozdělen na:
- 10 přihrádek velikosti řidičského průkazu , ideální pro platební karty, klubové karty, doklady nebo vizitky. Jeden z nich má průhledný přední panel, díky čemuž je ideálním místem pro fotografie vašich blízkých.
- 5 přihrádek na větší dokumenty . Dvě z nich jsou průhledné a jedna je vyšitá ve střední části peněženky a zapíná se na zip.
Pokladní skříňky
Portfolio dále obsahuje:
- 2 praktické přihrádky , do kterých se vejde velké množství bankovek.
- 1 pekelná kapsa na mince uzavíratelná patentkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051252907 |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
od 592 Kč –39 %
Dárková sada: peněženka a klíčenka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 357 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Pánská horizontální peněženka z pravé kůže s kroužkem na klíče
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
917 Kč
–39 %
Prodloužená pánská peněženka z přírodní kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
553 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
Malá peněženka pro muže z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka bez zapínání z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 029 Kč
–39 %
Elegantní pánská taška z ekokůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
620 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka bez zapínání z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Klasická pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
1 009 Kč
–39 %
Klasická, pánská taška z ekokůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
608 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Klasická kožená pánská peněženka bez vnějšího zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní nubukové kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
od 881 Kč –39 %
Malá kožená pánská peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 531 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
