Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček. 3848 hodnocení
5
3656x
4
41x
3
23x
2
11x
1
117x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

I Avatar autora Ivana V. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.7.2019
Perfektně funguje výměna.Pokud netrefíte velikost,zboží Vám rezervují a obratem přepošlou.Vyřízeno během jednoho týdne.Super materiály.
G Avatar autora Gabriela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.7.2019
Velký výběr, rychlé jednání Zboží odpovídá obrázku, velikost sedí
OZ Avatar autora Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.7.2019
dodáno ze zahraničního skladu, dodání ale v přijatelné době dnů od objednávky
OZ Avatar autora Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.7.2019
Rychle jednani a kvalitni zboží
JŠ Avatar autora Jana Šatanková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.7.2019
DJ Avatar autora Daniela Jirkovská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.7.2019
velký výběr, rychlé vyřízení objednávky, skvělá komunikace obchodu
OZ Avatar autora Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.7.2019
Skvělý a kvalitní produkty tak jak píšou :)
OZ Avatar autora Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.7.2019
zboží super, za super cenu
MM Avatar autora Magdaléna Mészárosová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.6.2019
Topánky krásne, ako na obrázku...veľkosť sadla, podľa návodu na stránke som si radšej odmerala nohu Komunikácia so stránkou výborná!
MV Avatar autora Martina Vytisková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.6.2019
Jsem spokojená, šaty jsou krásné, jen maličko větší, ale s tím si poradím. Doručení obratem. Paráda.
IS Avatar autora Iveta Surovčáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.6.2019
Pokud váháte s objednávkou,tak určitě nemusíte.Šaty pěkné,potřebovala jsem vyměnit za menší,obratem zaslané nové a na meily odpovídají skoro ihned.Jsem velice spokojená
OZ Avatar autora Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.6.2019
Příjemný obchůdek, vstřícné,bezproblémové jednání.
NK Avatar autora Nataša Králová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.6.2019
Zásilka byla doručená obratem, šaty krásné a žádné problémy s vrácením peněz a výměnou zboží.
OZ Avatar autora Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.6.2019
Velikost objednaného zboží odpovídala popisku a zboží odpovídalo fotce. Jako velké plus beru časté informování o stavu zásilky a velmi rychlé doručení (v pátek ráno objednáno, v pondělí doma). Rozhodně doporučuji! :-)
MN Avatar autora Markéta Nedělová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.6.2019
Rychlé jednání, byla jsem spokojena
RK Avatar autora Radka Kotěrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.6.2019
Jedná se o můj první nákup, boty přišly včera, ale byla jsem ráda, že jsem sehnala ve své "pidi" velikosti.
N Avatar autora Nikola M Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.6.2019
Šaty objednané na tomto e-shopu mě velice překvapily. V dnešní době je velký problém, poznat z eshopu, jestli se jedná o činu, nebo nikoli. Látka je krásná, šaty sedí perfektně. Vřele doporučuji. Určitě budu nakupovat častěji.
W Avatar autora Wolfice Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.6.2019
Rychlá výměna zboží a ochotná spolupráce
OZ Avatar autora Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.6.2019
Vše bylo vporadku
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.6.2019
Spokojenost veliká ve všech směrech,hlavně boty jsou luxusní,zase něco jiného :-)

Ovládací prvky výpisu

3860 položek celkem