Každodenní shopper taška s kapsami a potiskem
Kód: ROV-28219-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 845 Kč
–44 %
Maxi šaty, lze nosit mnoha způsoby M1105
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 589 Kč
Made in EU
2 963 Kč
–40 %
Dlouhé společenské šaty bez rukávů s výstřihem 58003-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 764 Kč
2 738 Kč
–39 %
643-5 Elegancka wieczorowa suknia maxi z rozcięciem i różami - masełkowy żółty
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 659 Kč
Made in EU
1 687 Kč
–44 %
Jednoduché dlouhé šaty maxi VT090 VENATION
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
943 Kč
Made in EU
3 767 Kč
–40 %
Dlouhé plesové šaty s tylem a odhalenými rameny 60010-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 242 Kč
Made in EU
3 225 Kč
–39 %
Elegantní dlouhé lesklé šaty na jedno rameno s mašlí 528-1
Skladem v Praze
(1 ks)
1 955 Kč
Made in EU
od 3 176 Kč –39 %
dlouhé exkluzivní šaty s výstřihem a rozparkem 587-1 MONIQUE
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 1 925 Kč
Made in EU
3 365 Kč
–40 %
Dlouhé šaty bez rukávů s řasením a volánkovým rozparkem
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 003 Kč
Made in EU
2 689 Kč
–39 %
dlouhé šaty na jedno rameno s leskem a rozparkem 600-1 SELENA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 630 Kč
Made in EU
4 117 Kč
–41 %
Šifonové šaty se zavazováním za krk K169
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 422 Kč
Made in EU
2 963 Kč
–40 %
Dlouhé tylové šaty s vázáním na zádech a odhalenými rameny
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 764 Kč
Made in EU
4 671 Kč
–40 %
Dlouhé šaty na ramínka s rozparkem na nohavici
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 780 Kč
Made in EU
4 972 Kč
–40 %
Dlouhé saténové šaty na ramínka s rozparkem na noze
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 960 Kč
2 689 Kč
–39 %
elegantní maxi šaty s zavinovacím výstřihem a rozparkem 634-1 MIRA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 630 Kč
Detailní popis produktu
Každodenní shopper taška s kapsami - Rovicky
- Polská značka | Produkt respektované značky Rovicky®, která s velkým úspěchem působí na trhu módních doplňků.
- Velká velikost | Taška pojme formát A4, takže se skvěle hodí do práce, na univerzitu nebo na nákupy.
- Praktické úložné prostory | Správně navržený interiér, který nabízí obrovské možnosti organizace.
- Vysoce kvalitní materiál | Vyrobeno ze speciálně vybraného polyesterového vlákna, které zaručuje kvalitu na léta.
- Funkční rukojeti | Má vysoká madla, která usnadňují přepravu nakupujícího.
- Nízká hmotnost | Lehká konstrukce, díky které taška nezatěžuje paži.
Originální design
Taška vyniká svým exotickým vzorem, inspirovaným tropickou flórou.
- Intenzivní odstíny zelené a modré, obohacené o detaily listů a květů, dodávají tašce dynamický vzhled.
- Elegantní černá barva kování a popruhů decentně podtrhuje celek a dodává tašce harmonii.
Funkční úložné prostory
Taška je vybavena:
- 1 hlavní komora uzavíratelná na zip, 1 kapsa na zip a 2 otevřené přihrádky.
- 2 vnější kapsy na zip, jedna na přední straně tašky, druhá na zadní straně .
- 2 otevřené boční kapsy, ideální pro láhev s vodou nebo láhev s vodou.
Pohodlné rukojeti
Shopper je zavěšen na dvou masivních madlech , které vám umožní pohodlné nošení v ruce.
- Jsou dostatečně vysoké , aby se daly pohodlně nosit i na rameni.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051250736 |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | Textil |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | shopper/hobo |
| Barva: | Barevná |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | 12 |
| Tvar: | Trapézový |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Černá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 6+ |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 30 cm |
| Šířka: | 28 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Výška rukojeti: | 25 cm |
Made in EU
682 Kč
–39 %
Dámská plážová nákupní taška s potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
1 211 Kč
–39 %
Klasická dámská shopper bag z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
730 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
Dámská polyesterová plážová taška s kotvami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
Kožená semišová kabelka Maya FL39
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
2 761 Kč
Made in EU
1 445 Kč
–39 %
Velká dámská nákupní taška z polyamidového vlákna a ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
871 Kč
Made in EU
1 761 Kč
–39 %
Velká dámská shopper taška s nastavitelnými uchy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 061 Kč
Made in EU
1 694 Kč
–39 %
dámská nákupní taška z ekokůže s praktickým pouzdrem v ceně
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 021 Kč
Made in EU
1 165 Kč
–39 %
Velký dámský shopper z nylonové tkaniny
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
702 Kč
Made in EU
1 211 Kč
–39 %
Prostorná dámská kabelka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
730 Kč
Made in EU
1 086 Kč
–39 %
Dámská městská taška, do které se vejde A4
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
654 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Velká dámská shopper taška s uchy a odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
617 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
City shopper bag s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
dámská taška shopper z polyesteru s vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
1 478 Kč
–39 %
Velká dámská kabelka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
891 Kč
Made in EU
1 093 Kč
–39 %
Velká dámská nákupní taška se zapínáním na zip a vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
659 Kč
Made in EU
736 Kč
–39 %
shopper taška z polyesteru s uchy a odnímatelným popruhem -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
