Klasická dámská peněženka z eko-kůže
Kód: ROV-24354-UNIWSouvisející produkty
od 2 007 Kč –42 %
Dlouhé elegantní šaty s límečkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 147 Kč
Made in EU
2 043 Kč
–39 %
Pohodlné trapézové šaty s dlouhým rukávem 567-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 238 Kč
Made in EU
1 326 Kč
–44 %
Šaty s obálkovým výstřihem vzadu M082 FIGL
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
741 Kč
Made in EU
2 206 Kč
–39 %
Výjimečné šaty s delším zadním dílem 575-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 337 Kč
Made in EU
3 118 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 834 Kč
Made in EU
1 696 Kč
–44 %
Midi šaty bez rukávů s odhalenými zády L039
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
948 Kč
1 588 Kč
–47 %
Pletené šaty s obálkovým výstřihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
836 Kč
Made in EU
od 1 929 Kč –39 %
Košilové šaty s kravatou CAMILLE 284-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 169 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
Made in EU
1 742 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
973 Kč
Made in EU
1 619 Kč
–44 %
Elastické šaty s 3/4 rukávem M429 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
905 Kč
Detailní popis produktu
Klasická dámská peněženka z eko-kůže - Peterson
Peněženka je velmi odolná a vyrobena z vysoce kvalitní ekologické kůže. Surovina je velmi příjemná na dotek a velmi připomíná přírodní hovězí kůži. Peněženka je vybavena systémem STOP RFID, který chrání kartu v peněžence před odcizením prostředků z účtu.
Sekce pro karty a doklady
6 přihrádek na karty, vizitky nebo dokumenty standardní velikosti;
- 2 přihrádky na větší dokumenty.
Své mince můžete skrýt v:
- 1 dvojitá kapsa na zip.
Bankovky můžete schovat do:
- 1 otevřená, široká přihrádka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051209413 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Světle hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 15 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s RFID ochranou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
2 050 Kč
–39 %
Klasická dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 235 Kč
Made in EU
811 Kč
–39 %
Klasická malá dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
489 Kč
Made in EU
1 460 Kč
–39 %
Dámská lakovaná peněženka s květy, z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
od 879 Kč
Made in EU
871 Kč
–39 %
Dárková sada: dámská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
525 Kč
Made in EU
1 145 Kč
–39 %
Malá dámská kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Made in EU
1 242 Kč
–39 %
Dámská peněženka se zapínáním z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Made in EU
1 579 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka se zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
951 Kč
Made in EU
1 794 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
Malá, kožená dámská peněženka se zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
1 205 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
726 Kč
Made in EU
1 499 Kč
–39 %
Elegantní dámská magnetická peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
904 Kč
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Prostorná dámská peněženka a klíčenka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
1 205 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka na zip a patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
726 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
