Klasická kožená pánská peněženka s patentním zapínáním
Kód: ROV-30882-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 2 257 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL9753A8-1A3 (zg364b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 411 Kč
Made in EU
4 999 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2432 - RENATO (zi012b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 124 Kč
Made in EU
2 760 Kč
–37 %
Pánská dárková sada PAUL LORENS - Hodinky + Náramek (zg374f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 725 Kč
Made in EU
1 571 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8325 (zc024a) - CHRONOGRAF
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
873 Kč
Made in EU
3 415 Kč
–37 %
Pánské hodinky TIMEX 35mm T2H291 + BOX (zt139i)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 134 Kč
Made in EU
1 026 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 16500 (zj088e)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
570 Kč
Made in EU
3 697 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER Theo 1710439 (zf115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 311 Kč
Made in EU
1 723 Kč
–44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - CHOOPARD (zg083c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
957 Kč
Made in EU
4 645 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710389 BRAD (zf076a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 903 Kč
Made in EU
1 706 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1BUDF (zd066e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 066 Kč
Made in EU
od 6 024 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513815 CHAMPION (zh052a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 765 Kč
Made in EU
od 1 850 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10602A2-1A1 (zg362a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 156 Kč
Made in EU
1 447 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT A8026 (zp292b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
804 Kč
Made in EU
1 743 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8329 (zc027a) - CHRONOGRAF + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
969 Kč
Made in EU
4 183 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791118 (zf066a)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
2 614 Kč
Made in EU
1 167 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - L3141 (zj074d)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
649 Kč
Detailní popis produktu
Klasická kožená pánská peněženka s patentním zapínáním - Peterson
Pokud si ceníte nadčasového designu, funkčnosti a solidního řemeslného zpracování, tato peněženka splní vaše očekávání. Vyrobená z pravé kůže s klasickým povrchem, dokonale doplňuje styl moderního muže. Její praktická velikost a promyšlené vnitřní uspořádání vám umožní zůstat organizovaný a mít vše po ruce každý den.
Proč se vyplatí vybrat si tento model?
- Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže.
- Tenký, vertikální design, který se vejde do kapsy.
- Místo pro 10 karet a další přihrádky na dokumenty.
- Přihrádka na mince a dvě přihrádky na bankovky.
- Technologie RFID chrání karty před krádeží dat.
- Dodáváno ve speciální krabici od výrobce.
Funkční interiér – všechno má své místo
Vnitřek peněženky je navržen pro maximální organizaci a pohodlí. Najdete v ní 10 tradičních přihrádek na karty a 4 větší kapsy, ideální na dokumenty nebo technický průkaz vozidla. Každá věc má své místo, takže se v ní snadno udrží pořádek.
Dvě kapsy na bankovky + mince pod kontrolou
- Peněženka je vybavena 2 přihrádkami na bankovky, což usnadňuje oddělení měn nebo hotovosti od ostatních dokumentů.
- K dispozici je uzamykatelná kapsa na mince , takže se vám drobné nerozsypou po tašce ani kapse.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051270864 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
1 096 Kč
–39 %
Dvoubarevná peněženka z přírodní kůže bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
736 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka Always Wild® na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
718 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z ekokůže na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže vybavená RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
Made in EU
880 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
530 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Krásná barevná pánská kožená peněženka Forever Young®
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
519 Kč
Made in EU
933 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
563 Kč
Made in EU
933 Kč
–39 %
Klasická pánská peněženka z hovězí kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
563 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná RFID skládací kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
754 Kč
–39 %
Originální kožená pánská peněženka Cavaldi®
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
454 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
508 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
