Klasická pánská sportovní obuv Šněrovací Jasper
Kód: BO-26006-H BO-26006-J BO-26006-L BO-26007-J Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 788 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4349
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
988 Kč
od 2 661 Kč –42 %
Kalhoty s vysokým pasem ve vintage stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 521 Kč
od 2 571 Kč až –42 %
Vysoké pánské džíny Straight Retro
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 469 Kč
od 1 654 Kč až –47 %
Pánské džíny s kapsami ve streetwear stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 890 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4246
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
898 Kč
Made in EU
1 951 Kč
–44 %
Pánské nákladní kalhoty UX3580
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 078 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Pánské nákladní kalhoty džínové UX3281
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
898 Kč
Made in EU
1 788 Kč
–44 %
pánské džíny regular fit UX3828
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
988 Kč
od 1 515 Kč až –47 %
Džínové kalhoty s výšivkou – úzký střih, teen street styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 798 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4296
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
898 Kč
od 1 324 Kč –47 %
Roztrhané úzké džíny pánské
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 697 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Pánské nákladní kalhoty džínové UX3262
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
898 Kč
Made in EU
1 463 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4293
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
809 Kč
Detailní popis produktu
Pánská sportovní obuv je vyrobena z textilního materiálu. Tento model je klasicky šněrovaný. Boty jsou namontovány na platformě. Jsou perfektní jako každodenní obuv do práce nebo do školy. Stélka v této obuvi je vyrobena z látky. Tyto boty jsou extrémně lehké a pohodlné při používání. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
40-26/41-27/42-27,5/43-28,5/44-29/45-29,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Sportovní Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Další barva: | Černá |
| Barva podrážky: | Bílý |
| Zapínání: | Šněrování |
| Vnější materiál: | Textilie |
| Materiál stélky: | Textilní |
| Typ izolace: | Ne |
| Zazeplení: | Chybí |
| Typ podpatku: | Plošina |
| Výška podpatku: | 3,5 cm |
| Vrchní výška: | 6,5 cm |
| Platforma/Podrážka: | 1,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 31 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 17 |
| Výška: | niskie |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | tworzywo, Guma |
| Další funkce: | Neí |
| Sezóna: | Podzim/Zima, Jaro/Léto |
| Celková hmotnost v gramech: | 1054 |
| Špička: | kulatá |
| Země původu: | Čína |
Made in EU
1 686 Kč
–36 %
Pánské Sportovní Tenisky Big Star RR174279 HI-POLY SYSTEM Námořnické
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
1 074 Kč
Made in EU
2 632 Kč
–36 %
Semišové Pánské Tenisky Na Platformě Big Star RR174475 Hi-Poly System
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 677 Kč
Made in EU
1 451 Kč
–36 %
Pánské Nízké Tenisky Big Star SS174019 HI-POLY SYSTEM
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
925 Kč
Made in EU
3 117 Kč
–36 %
Pánské Sportovní Boty Na Trekking A Trail SPEED HIKER 4F 4FWMM00FOTSM036-20S
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
1 985 Kč
Made in EU
1 359 Kč
–36 %
Klasické pánské sportovní boty McBraun
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
865 Kč
Made in EU
2 632 Kč
–36 %
Kožené Sneakersy Pánské Big Star OO174298 Hi-Poly System
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 677 Kč
Made in EU
2 542 Kč
–36 %
Pánské Sportovní Boty Memory Foam Big Star KK174134 101
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
1 619 Kč
Made in EU
1 686 Kč
–36 %
Pánské Tenisky Big Star RR174604
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 074 Kč
Made in EU
2 569 Kč
–36 %
Pánská sportovní obuv Big Star KK174013
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 636 Kč
Made in EU
2 542 Kč
–36 %
Pánské tenisky Memory Foam System Big Star LL174149
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 619 Kč
Made in EU
Pánské tenisky z eko kůže - V1 OM-FOCS-0179
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 134 Kč
1 595 Kč
–49 %
Pánské sportovní boty, tenisky GOOHO G138
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
2 372 Kč
–36 %
Pánské kožené tenisky BIG STAR NN174287
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 511 Kč
Made in EU
2 345 Kč
–36 %
Pánské tenisky s paměťovou pěnovou podrážkou Big Star NN174348
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 494 Kč
od 2 013 Kč až –47 %
Outdoorové tenisky MIX589
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 060 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
