Klasický dámský batoh z ekologické kůže
Kód: ROV-26219-UNIW ROV-26218-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 748 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
Made in EU
1 327 Kč
–44 %
Šaty s obálkovým výstřihem vzadu M082 FIGL
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
741 Kč
Made in EU
1 305 Kč
–44 %
Asymetrické šaty bez ramínek K031
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
729 Kč
Made in EU
3 150 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 853 Kč
od 1 191 Kč až –50 %
šaty s nabíranou sukní – elegantní outfit na podzim/zimu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 596 Kč
Made in EU
1 748 Kč
–44 %
Vypasované midi šaty s krátkým rukávem a výstřihem M786
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
od 2 007 Kč –42 %
Dlouhé elegantní šaty s límečkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 147 Kč
1 477 Kč
–49 %
minišaty s dlouhým rukávem – večerní vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
739 Kč
Made in EU
1 748 Kč
–44 %
Přiléhavé eko-kožené šaty se zavinovacím výstřihem M430
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
Made in EU
1 640 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
916 Kč
Detailní popis produktu
Klasický dámský batoh z ekologické kůže - Rovicky
- Vyrobeno z ekologické kůže;
- Uzavírá se klopou s magnetickým klipem, zdobená vzorem imitujícím krokodýlí kůži a logem šperku značky;
- Přední panel vyrobený z ekologického semiše;
- Dvoukomorový se dvěma kapsami uvnitř a jednou vnější;
- Dlouhé nastavitelné ramenní popruhy.
Dlouhé nastavitelné šle
Batoh je zavěšen na nastavitelných ramenních popruzích o šířce 1,9 cm, vyrobených z ekokůže. Má držák na ruku, který se bude hodit například v MHD. Všechny jeho kovové prvky jsou zlaté barvy, která dokonale kontrastuje s barvou eko kůže.
Organizace interiéru
Model vybavený dvojitou přihrádkou je navíc obohacen o 2 kapsy - jednu na zip, druhou otevřenou.
Bezpečná vnější kapsa
Navíc je batoh vybaven 1 vnější kapsou na zip na zadní straně. Umístění kapsy na straně těla vám dává pocit bezpečí ohledně malých předmětů v ní skrytých.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | batohy |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | hadí / krokodýlí kůže |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na záda |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 2 |
| Počet kapes: | 3 |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 25 cm |
| Šířka: | 21 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Výška rukojeti: | 9 cm |
| Maximální délka postroje: | 85 cm |
Made in EU
1 379 Kč
–39 %
Elegantní dámský batoh se zlatým kováním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
831 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Dámský mini batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
1 477 Kč
–39 %
Dámský městský batoh z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(8 ks)
890 Kč
Made in EU
1 046 Kč
–39 %
Městský školní batoh z odolného polyesteru s rostlinným vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
630 Kč
Made in EU
1 445 Kč
–39 %
městský dámský batoh z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
870 Kč
Made in EU
1 163 Kč
–39 %
Sportovní školní batoh v rostlinném vzoru s přední kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
701 Kč
Made in EU
807 Kč
–39 %
Klasický dámský polyesterový batoh s rostlinným vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
486 Kč
Made in EU
1 148 Kč
–39 %
Dámský městský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
692 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Městský, prostorný batoh z polyesteru s místem pro notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
1 732 Kč
–39 %
dámský batoh s USB a kapsou na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 044 Kč
Made in EU
987 Kč
–39 %
dámský batoh z polyesteru, vybavený dalším popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
595 Kč
Made in EU
1 580 Kč
–39 %
Elegantní dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
952 Kč
Made in EU
1 261 Kč
–39 %
Prostorný business batoh s prostorem pro notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
760 Kč
Made in EU
1 732 Kč
–39 %
Voděodolný batoh na notebook Himawari s USB portem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 044 Kč
Made in EU
1 203 Kč
–39 %
Malý dámský batoh s klopou ekokůže, městský
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
