Kozaki Za Koleno S Cirkony Rivessa
Kód: BO-41117-21 BO-41117-H Zvolte variantuDetailní popis produktu
Dámské kozačky s vysokým límcem sahajícím za koleno jsou nápadný model, který krásně zvýrazní nohy. Nazouvací styl doplněný zipem umístěným dole usnadňuje obouvání a poskytuje pohodlné přizpůsobení. Na okraji podrážky jsou drobné zirkony, které dodávají celku jemný, lesklý akcent. Ideální obuv k stylizacím s šaty, sukněmi nebo koženými šortkami — skvělé jak na každý den, tak na výjimečné příležitosti. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Kozačky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/41117.mp4 |
| Barva podrážky: | Černá |
| Zapínání: | Slip-on, Zip |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Obuvnický filc |
| Zazeplení: | Látka |
| Typ podpatku: | Plošina |
| Výška podpatku: | 4 cm |
| Platforma/Podrážka: | 3,5 cm |
| Vrchní výška: | 56,5 |
| Horní šířka: | 18,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 30 |
| Výška zboží v centimetrech: | 13 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 26 |
| Typ izolace: | Ano |
| materiál podrážky: | Guma |
| Příležitost: | klasické |
| Výška: | za kolano |
| Špička: | kulatá |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| Další funkce: | zirkony |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Země původu: | Čína |
| Celková hmotnost v gramech: | 1690 |
| Przedział wysokości obcasa (cm): | 3,5 - 5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
