Kožená bederní taška s kapsami
Kód: ROV-18077-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
Vypasované pánské džínové kalhoty SLIM FIT s elastanem
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
813 Kč
Made in EU
Pánské slim fit džíny s prošíváním na kolenou - V2 OM-PADP-0109
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
433 Kč
Made in EU
Men's TAPE FIT denim pants with holes V3 OM-PADP-0175
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
443 Kč
Made in EU
Pánské tepláky z piké úpletu s nastavitelným pasem V1 OM-PACP-0283
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
894 Kč
Made in EU
Pánské džínové kalhoty CARROT FIT s ozdobnými šipkami
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
762 Kč
Detailní popis produktu
Kožená bederní taška s kapsami - Peterson
- Vysoká kvalita použitých materiálů | Je vyrobena z přírodní kůže vyčiněné tím nejtradičnějším způsobem, což umožňuje ukázat přirozenou krásu tohoto materiálu
- Pohodlné použití | Ledvinka, dej na boky nebo přes rameno - převlékni přes sebe a užívej si neuvěřitelné pohodlí!
- Preciznost zpracování | Vybavena pevným popruhem s nastavitelnou délkou. Zakončena pevnou plastovou přezkou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Ledvinky, Pouzdra, Klíčenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051149689 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | ledvinky a sáčky |
| Barva: | Černá |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Způsob nošení: | Na boku |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 1 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 12 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Tloušťka: | 8 cm |
| Maximální obvod: | 127 cm |
| Maximální délka pásku: | 97 cm |
Made in EU
929 Kč
–39 %
unisex ledvinka sportovní taška do pasu s páskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
560 Kč
Made in EU
732 Kč
–39 %
Vodotěsná taška na rám na kolo - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
441 Kč
1 952 Kč
–42 %
Kožená ledvinka na opasek s kapsami na drobnosti a klíče
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 116 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
Dárková sada: zápisník s magnetickým zapínáním a kuličkové pero
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
493 Kč
–39 %
pouzdro na opasek z odolného polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
297 Kč
od 1 167 Kč až –50 %
Kožená ledvinka BULLCAPTAIN na mobil, peníze a doklady
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 584 Kč
Made in EU
424 Kč
–39 %
Klíčenka z pravé kůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
256 Kč
Made in EU
1 478 Kč
–39 %
Pánská ledvinka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
891 Kč
Made in EU
1 949 Kč
–39 %
Velká taška na kolo - PETERSON PTN ML14-COD
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 175 Kč
Made in EU
1 752 Kč
–39 %
Saszetka skórzana PTN 2507-OLH Brown
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 056 Kč
1 173 Kč
–49 %
Luxusní kožené pouzdro na pas a karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
587 Kč
Made in EU
699 Kč
–39 %
Horizontální, pouzdro na karty z pravé kůže, v elegantní krabičce
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
422 Kč
Made in EU
1 419 Kč
–39 %
Pánská kožená taška do pasu s přední kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
855 Kč
Made in EU
736 Kč
–39 %
Klasické pouzdra na dokumenty se zapínáním na patentky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
