Kožené Boty S Srdce Curtis
Kód: BO-18863-21Související produkty
Made in EU
od 1 751 Kč –44 %
Projmuté sako s patkovými kapsami L008
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 978 Kč
Made in EU
1 642 Kč
–44 %
Rozepínací sako s eko kůží K112
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
917 Kč
Made in EU
2 007 Kč
–44 %
Volné eko-kožené sako s vázáním L074
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 121 Kč
Made in EU
2 547 Kč
–41 %
Blejzr s jedním knoflíkem MAKEOVER K036
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 498 Kč
Made in EU
1 623 Kč
–44 %
Sako na jeden knoflík s ohrnutými manžetami K201
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
907 Kč
Made in EU
3 241 Kč
–41 %
Vypasované sako s podšívkou na jeden knoflík M243
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 907 Kč
Made in EU
2 118 Kč
–44 %
Šaty-sako na dva knoflíky M822
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 183 Kč
Made in EU
2 117 Kč
–44 %
Dámské sako one size ELEGANTIS PY0109
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
1 170 Kč
Made in EU
4 026 Kč
–41 %
Dámské sako bez zapínání se šálovým límcem S330
Skladem v Praze
(1 ks)
2 369 Kč
Made in EU
3 415 Kč
–41 %
Blejzr s pruhovanými žebrovanými manžetami M459
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 009 Kč
Made in EU
1 954 Kč
–44 %
Dámské sako one size LEKONIK PY0113
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 080 Kč
Detailní popis produktu
Tento model ukradl srdce nejednomu fanouškovi módních trendů! Boty jsou vyrobeny z přírodní kůže s jemnou perforací. Podpatek je vyztužený. Klasické vázání umožňuje správné přizpůsobení boty šířce nohy. Okouzlující ozdobné srdce dodává botám mimořádný vzhled. Měkká kožená stélka a plochý podpatek zajistí pohodlí po celý den! Při výběru velikosti použijte tabulku velikostí.
36-23,5/37-24/38-24,5/39-25,5/40-26,5/41-27 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Polobotky a Oxfordky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Šněrování |
| Vnější materiál: | Přírodní kůže |
| Materiál stélky: | Přírodní kůže |
| Zazeplení: | Chybí |
| Typ podpatku: | Plochý |
| Platforma/Podrážka: | 4 cm |
| Vrchní výška: | 5,5 cm |
| Výška podpatku: | 5,5 cm |
| Typ izolace: | Ne |
| Země původu: | Polsko |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Délka zboží v centimetrech: | 30 |
| Výška zboží v centimetrech: | 11 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 20 |
| Celková hmotnost v gramech: | 1100 |
| Pravá kůže - cedulka: | Ano |
Made in EU
3 498 Kč
–36 %
Zazoo 20175 Dámské polobotky na podpatku Přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 227 Kč
Made in EU
od 3 098 Kč –36 %
Kožené Polobotky S Přezkou Zazoo 20183
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 1 973 Kč
Made in EU
1 300 Kč
–36 %
Dámské polobotky na podpatku se zlatým detailem Privelle
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
828 Kč
Made in EU
3 433 Kč
–36 %
Kožené polobotky na platformě s ozdobou beže Lehira
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 187 Kč
Made in EU
7 377 Kč
–37 %
Pánské polobotky 1461 Dr Martens
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
4 611 Kč
Made in EU
3 327 Kč
–36 %
Zazoo 2919 Dámské Kožené Polobotky Na Hrubé Podrážce
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 119 Kč
Made in EU
3 511 Kč
–36 %
Zazoo 20176 Lakované Polobotky Mokasíny Dámské Z Přírodní Kůže
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 236 Kč
Made in EU
3 931 Kč
–36 %
Dámské kůže polobotky Loafersy s ozdobou Lyndani
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 503 Kč
Made in EU
4 011 Kč
–36 %
Dámské kůže Loafersy na plochém podpatku Elkiza
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 554 Kč
Made in EU
2 691 Kč
–36 %
Kožené Polobotky Sneakers Dámské Artiker 56C1738 Bežovo-
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 714 Kč
Made in EU
3 300 Kč
–36 %
Zazoo 20168 Elegantní dámské polobotky na podpatku přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 102 Kč
Made in EU
4 625 Kč
–36 %
Kožené Polobotky Dámské Vzorované Maciejka 06784-20
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 946 Kč
Made in EU
1 582 Kč
–36 %
Šněrovací dámské polobotky na platformě Přírodní kůže S.Barski LR620
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 008 Kč
Made in EU
1 183 Kč
–36 %
Dámské Polobotky Nazouvací S Děrováním Azethia
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
754 Kč
Made in EU
3 944 Kč
–36 %
Dámské kožené polobotky Loafersy s ozdobou u Lyndani
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 512 Kč
Made in EU
2 151 Kč
–36 %
Kožené Polobotky Dámské S Připínacím Květem Artiker 54C1811
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 370 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
