kožené pouzdro na klíče se zapínáním na zip
Kód: ROV-31198-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
Pánské kalhoty s klasickým střihem v jemné kostce - V1 OM-PACP-0187
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
898 Kč
Made in EU
Vypasované pánské džínové kalhoty SLIM FIT s elastanem
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
813 Kč
Made in EU
Pánské tepláky joggers s kontrastními pruhy - V1 OM-PASK-0229
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
585 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4296
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
896 Kč
Made in EU
od 1 459 Kč –44 %
Pánské kalhoty jogger UX4234
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 806 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4297
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
896 Kč
Detailní popis produktu
Světle hnědé kožené pouzdro na klíče se zapínáním na zip
Tato elegantní a praktická klíčenka z pravé kůže je perfektním řešením pro ty, kteří chtějí mít své nejdůležitější věci vždy po ruce. Její štíhlý design a promyšlené uspořádání kapes vám umožní pohodlně ukládat klíče, karty a hotovost na jednom místě.
Nejdůležitější výhody:
- Vyrobeno z přírodní kůže.
- 2 funkční kapsy na drobnosti.
- Kovový kroužek pro bezpečné uchycení klíčů.
- Kompaktní velikost – vejde se do kapsy nebo malé tašky.
- Zapínání na zip pro ochranu obsahu.
Promyšlená organizace – 2 kapsy a kroužek na klíče
- Tento model má dvě praktické kapsy na zip. Hlavní přihrádka snadno pojme klíče, bankovky, mince a kreditní karty. Další vnější kapsa umožňuje rychlý přístup k často používaným věcem.
- Uvnitř je kovový kroužek na klíče, který bezpečně upevní vaše klíče. Zabraňuje jejich pohybu a usnadňuje jejich nalezení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Ledvinky, Pouzdra, Klíčenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051300301 |
| Značka: | Jiná |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Světle hnědá |
| Tvar: | Horizontální |
| Typ: | pouzdro na klíče |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | Zip |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Počet háčků na klíče: | 1 |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 7,5 cm |
| Šířka: | 11,5 cm |
| Tloušťka: | 0,5 cm |
Made in EU
1 478 Kč
–39 %
Pánská ledvinka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
891 Kč
Made in EU
556 Kč
–39 %
zápisník B5 s potištěnými linkami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
335 Kč
Made in EU
2 361 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka a toaletní voda
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
1 422 Kč
Made in EU
682 Kč
–39 %
Stylové kožené pouzdro na doklady s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
929 Kč
–39 %
Pánská městská ledvinka s vnější kapsou na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
560 Kč
Made in EU
500 Kč
–39 %
Sportovní taška s polským znakem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
302 Kč
Made in EU
1 419 Kč
–39 %
Pánská kožená taška do pasu s přední kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
855 Kč
Made in EU
1 812 Kč
–39 %
Kožená bederní taška s kapsami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 091 Kč
Made in EU
502 Kč
–39 %
Prostorná, sportovní pánská pasová taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
303 Kč
od 1 763 Kč až –47 %
Multifunkční malá taška pro pány přes hruď a kolem pasu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 955 Kč
Made in EU
448 Kč
–39 %
zápisník A6 s tečkovaným potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
270 Kč
Made in EU
2 185 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka a hliníkové pouzdro na karty
Doručení 2-4 dny
(8 ks)
1 316 Kč
Made in EU
556 Kč
–39 %
zápisník s pevnou vazbou, formát B5, potištěný tečkami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
335 Kč
Made in EU
421 Kč
–39 %
Sportovní ledvinka z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
254 Kč
od 373 Kč –52 %
Kožená ledvinka na zip přes rameno na cestování a sport
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 178 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
