Kožené sneakersy na klínu Maciejka 06853-15
Kód: BO-36660-19 BO-36660-D BO-36660-H Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
2 581 Kč
–41 %
Mikinové šaty se šálovým límcem MOE M391
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 518 Kč
Made in EU
2 456 Kč
–41 %
Velurové midi šaty s kapucí A414
Doručení 3-4 dny
(5 ks)
1 445 Kč
Made in EU
1 992 Kč
–41 %
Midi šaty s dlouhým rukávem sportovní A206
Doručení 3-4 dny
(4 ks)
1 172 Kč
od 1 405 Kč až –50 %
volné šaty s límečkem pro podzim a zimu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 703 Kč
Made in EU
2 417 Kč
–41 %
Volné trapézové šaty s kapucí a kapsami M328
Doručení 3-4 dny
(4 ks)
1 422 Kč
Made in EU
2 581 Kč
–41 %
Asymetrická tunika se širokým límcem MOE M477
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 518 Kč
Made in EU
3 218 Kč
–41 %
Dámská tunika pulovr se zipy MOE M676
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 893 Kč
Vrácení zdarma
Made in EU
2 716 Kč
–45 %
Dámská značková tunika pulovr se zipy M676 - Zelená S/M
Skladem v Praze
(1 ks)
1 479 Kč
od 954 Kč až –50 %
Dámské mikinové šaty s flísem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 477 Kč
Made in EU
Bavlněné šaty s rozparkem a řasením M846
Doručení 3-4 dny
(4 ks)
1 876 Kč
Made in EU
2 359 Kč
–41 %
Šaty s dlouhým rukávem, cetka A191
Doručení 3-4 dny
(>8 ks)
1 388 Kč
Made in EU
2 224 Kč
–41 %
Šaty volného trapézového střihu A310
Doručení 3-4 dny
(>8 ks)
1 308 Kč
Made in EU
1 135 Kč
–44 %
Dámské šaty typu dlouhá mikina TIMMY s kapucí a kapsou
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
627 Kč
Made in EU
2 494 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty s bočními rozparky a dlouhými rukávy M313
Doručení 3-4 dny
(7 ks)
1 468 Kč
Made in EU
2 456 Kč
–41 %
Volné šaty z příjemného sametu s kapucí A413
Doručení 3-4 dny
(4 ks)
1 445 Kč
Detailní popis produktu
Dámské sneakersy od značky Maciejka, vyrobené z kombinace přírodní semiše a textilu, které spojují pohodlí s moderním designem. Zapínají se na dvojitý zip, což zajišťuje snadné obouvání a přizpůsobení. Uloženy na jemném klínu, dodávají siluetě lehkost a zároveň nabízejí pohodlí po celý den. Tyto sneakersy jsou ideální volbou pro osoby, které ocení módní a zároveň funkční styl, skvělé pro každodenní stylizace. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-24/37-25/38-25,5/39-26/40-27/41-27,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sportovní Tenisky Sneakers |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/36660.mp4 |
| Barva podrážky: | Černá |
| Zapínání: | Zip |
| Vnější materiál: | Přírodní semišová kůže, Textilie |
| Materiál stélky: | Přírodní kůže |
| Zazeplení: | Látka |
| Typ podpatku: | Klínový |
| Platforma/Podrážka: | 2 cm |
| Vrchní výška: | 8,5 cm |
| Výška podpatku: | 5,5 cm |
| Typ izolace: | Ne |
| materiál podrážky: | Guma |
| Špička: | kulatá |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| Výška: | niskie |
| Další funkce: | Neí |
| Sezóna: | Jaro/Léto |
| Délka zboží v centimetrech: | 32 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 25 |
| Celková hmotnost v gramech: | 1600 |
| Země původu: | Polsko |
| Pravá kůže - cedulka: | Ano |
| Výrobce: | Maciejka |
Made in EU
4 498 Kč
–37 %
Dámské tenisky WMNS NIKE MOTIVA Nike
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
2 811 Kč
Made in EU
4 862 Kč
–37 %
Dámské tenisky GAZELLE BOLD W Adidas
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 039 Kč
od 899 Kč až –50 %
Dámské módní tenisky na platformě – prodyšné a stylové
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 450 Kč
od 1 069 Kč až –50 %
Dámské ortopedické tenisky slip-on – pohodlné a prodyšné
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 535 Kč
1 799 Kč
–42 %
Chunky sneakers s tkaničkami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 028 Kč
od 969 Kč až –50 %
Lehká dámská obuv na každodenní nošení a volný čas
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 484 Kč
Made in EU
3 605 Kč
–44 %
Dámské tenisky JA15564G0EIM2 Love Moschino
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
2 003 Kč
Made in EU
4 862 Kč
–37 %
Dámské tenisky TERREX TRACEROCKER 2 GTX W Adidas
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
3 039 Kč
Made in EU
4 498 Kč
–37 %
Dámské tenisky HANDBALL SPEZIAL W Adidas
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 811 Kč
od 973 Kč až –50 %
ponožkové tenisky na klínku
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 487 Kč
Made in EU
4 862 Kč
–37 %
Dámské tenisky TERREX EASTRAIL 2 MID Adidas
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 039 Kč
od 679 Kč až –52 %
Pletené tenisky na platformě pro každodenní nošení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 324 Kč
Made in EU
5 591 Kč
–37 %
Dámské tenisky NIKE PEGASUS 41 Nike
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
3 495 Kč
od 1 324 Kč –47 %
Pohodlné stylové tenisky se šněrováním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 697 Kč
Made in EU
od 3 420 Kč –44 %
Dámské tenisky VL COURT 3.0 Adidas
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 900 Kč
od 1 230 Kč až –50 %
Dámské sportovní tenisky na klínku
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 615 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
