Kurýrní brašna listonoška kožená kabelka s kapsami
Kód: GAL-4111-UNIW GAL-4781-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
4 353 Kč
–41 %
Svatební šaty s kulatým výstřihem bez rukávů
Doručení 7-10 dní
(3 ks)
2 561 Kč
od 3 957 Kč –41 %
Svatební šaty s asymetrickým lemem a výšivkami
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
od 2 328 Kč
3 495 Kč
–41 %
Šifonové šaty na svatbu midi s asymetrickým volánkovým lemem
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 056 Kč
3 825 Kč
–41 %
Asymetrické šaty s rozparkem a krajkou
Doručení 7-10 dní
(5 ks)
2 250 Kč
3 825 Kč
–41 %
Jemné šaty s květinovým vzorem bez rukávů
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 250 Kč
6 265 Kč
–41 %
Svatební šaty s krátkými rukávy a aplikací bez ramínek
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
3 686 Kč
5 408 Kč
–41 %
Tylové svatební šaty s nášivkovým zdobením
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
3 181 Kč
4 287 Kč
–41 %
Flitrové večerní šaty se srdíčkovým výstřihem
Doručení 7-10 dní
(5 ks)
2 522 Kč
3 429 Kč
–41 %
Dámské koktejlové šaty s krátkým rukávem po kolena
Doručení 7-10 dní
(8 ks)
2 018 Kč
4 551 Kč
–41 %
Svatební šaty s odhalenými rameny a krátkými rukávy
Doručení 7-10 dní
(3 ks)
2 677 Kč
4 089 Kč
–41 %
Krajkové a tylové svatební šaty s asymetrickým lemem
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 405 Kč
3 759 Kč
–41 %
Společenské šaty s výstřihem do V a širokými rukávy
Doručení 7-10 dní
(4 ks)
2 211 Kč
3 627 Kč
–41 %
Tylové šaty pro družičky na špagetová ramínka s krajkou
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 134 Kč
3 693 Kč
–41 %
Tylové šaty pro družičku s výstřihem do V
Doručení 7-10 dní
(7 ks)
2 173 Kč
5 210 Kč
–41 %
Svatební šaty se špagetovými ramínky
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
3 065 Kč
Detailní popis produktu
Nejlepší přírodní kůže a několik promyšlených detailů dodávají této kabelce individuální charakter. Navíc pohodlí a funkčnost charakteristické pro styl safari. Kabelka je vyrobena z přírodní lícové kůže typu old look (old school). Taška je ručně šitá a poté zcela obarvená, zestárlá a podrobená procesům zušlechťování kůže. Toto ošetření dodává kabelce jedinečný vintage styl. Věříme, že dobré výrobky by nám měly sloužit déle než jednu sezónu. Proto jsou kabelky Marco Mazzini vyrobeny z kvalitní kůže, s péčí a přesností. Při každodenním hledání kabelky se zaměřte na vysokou kvalitu a funkčnost, díky níž si vytvoříte úspěšný vztah po celá léta. Retro taška se vyznačuje tím, že je velmi příjemná na dotek. Kabelka se čtyřmi praktickými kapsami na přední straně modelu je spolehlivým řešením na každý den! Uvnitř je taška pečlivě zakončena podšívkou. Má 3 přihrádky, včetně jedné se zipem. Na zadní straně modelu je umístěna další diskrétní kapsa. S takovou organizací prostoru si zde najde místo i ta nejmenší maličkost. Díky možnosti nastavení dlouhého popruhu lze tašku nosit i přes rameno. Kožená brašna z kolekce MARCO MAZZINI.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Crossbody Brašny Kapsičky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 32 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Max. délka pásku: | 126 cm |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Kolor główny: | czarny |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Velikost: | střední - vejjde se A |
| Typ: | ruční výroba |
| Garance: | 24 měsíce |
| Barva: | Černá |
| Pohlaví: | Dámy |
| Parametry bepieczeństwa: | Parametry bepieczeństwa |
Made in EU
1 567 Kč
–39 %
Dámská květinová taška z umělé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
944 Kč
Made in EU
1 134 Kč
–39 %
Formální dámská kabelka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
683 Kč
Made in EU
773 Kč
–39 %
vodotěsná brašna na řídítka kola
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
466 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Klasická dámská taška přes rameno z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 084 Kč
–39 %
nylonová kabelka s popruhem přes rameno
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
653 Kč
Made in EU
1 502 Kč
–39 %
Messenger bag ve tvaru podkovy z ekologické kůže - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
905 Kč
Made in EU
740 Kč
–39 %
Elegantní dámská kabelka na řetízek
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
446 Kč
Made in EU
852 Kč
–39 %
Praktická dámská taška přes rameno s širokým popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
513 Kč
Made in EU
1 910 Kč
–39 %
Elegantní crossbody kabelka s prošívanými stranami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 151 Kč
Made in EU
1 659 Kč
–39 %
Látková taška na notebook do 12 palců
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 000 Kč
Made in EU
1 265 Kč
–39 %
Dámská kabelka přes rameno z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
762 Kč
Made in EU
930 Kč
–39 %
Klasická, městská dámská kabelka z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
561 Kč
Made in EU
701 Kč
–39 %
Dámská mini kabelka-peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
422 Kč
Made in EU
1 522 Kč
–39 %
Malá dámská messenger taška z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
917 Kč
Made in EU
1 332 Kč
–39 %
Dámská messenger taška z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
803 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Dodavatel Vero Stilo Leather Centro sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Stargardzka 11A, 54-156 Wrocław Poland |
