látková shopper kabelka taška
Kód: ROV-29701-UNIW ROV-29705-UNIW ROV-29704-UNIW ROV-29703-UNIW ROV-29700-UNIW ROV-29699-UNIW ROV-29702-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
4 369 Kč
–40 %
Dlouhé sametové šaty s ramínky a rozparkem 77005-3
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 601 Kč
Made in EU
3 902 Kč
–40 %
EVA & LOLA Dlouhé plesové šaty s krystaly 7816-3
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 323 Kč
Made in EU
Maxi šaty s řasením a hlubokým rozparkem M880
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
2 087 Kč
1 990 Kč
–39 %
luxusní dlouhé šaty brokáts elegantním střihem 636-1 VERONICA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 206 Kč
Made in EU
od 2 851 Kč –39 %
Dlouhé šaty s výstřihem, rozparkem a mašlemi na ramenou
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 728 Kč
1 990 Kč
–39 %
Přiléhavé maxi šaty s zavinovacím výstřihem a rozparkem 645-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 206 Kč
Made in EU
3 537 Kč
–41 %
Šaty s řasením a šerpou M891
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 081 Kč
Made in EU
2 689 Kč
–39 %
dlouhé šaty na jedno rameno s leskem a rozparkem 600-1 SELENA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 630 Kč
Made in EU
1 224 Kč
–44 %
Romantické šaty s velkou mašlí K271 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
684 Kč
Made in EU
4 771 Kč
–40 %
Dlouhé společenské šaty s flitry a tylovou sukní
Skladem v Praze
(1 ks)
2 840 Kč
2 738 Kč
–39 %
unikátní dlouhé šaty s tylovými rukávy a výstřihem 640-2 LORETTA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 659 Kč
Made in EU
3 225 Kč
–39 %
Dlouhé brokátové maxi šaty s hlubokým výstřihem
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 955 Kč
Made in EU
od 3 365 Kč –40 %
Dlouhé tylové šaty s vlečkou na špagetová ramínka
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 2 003 Kč
Made in EU
3 767 Kč
–40 %
Dlouhé plesové šaty s výstřihem a rozparkem na noze
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 242 Kč
Made in EU
2 762 Kč
–40 %
Společenské šaty s hranatým výstřihem 51006-2
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 644 Kč
Detailní popis produktu
Černá látková nákupní taška - Rovicky
- Velká velikost | Taška se vejde do formátu A4, takže je ideální do práce, na univerzitu nebo na nákupy.
- Praktické úložné přihrádky | Pečlivě navržený interiér, který nabízí obrovské možnosti organizace.
- Vysoce kvalitní materiál | Vyrobeno ze speciálně vybraného polyesterového vlákna, které zaručuje kvalitu po mnoho let.
- Funkční rukojeti | Má vysoké rukojeti, které usnadňují přenášení nákupní tašky.
- Nízká hmotnost | Lehká konstrukce, díky které taška nepřidává žádnou další zátěž na rameno.
Funkční úložné přihrádky
Taška je vybavena:
- 1 hlavní přihrádka se zapínáním na zip , která obsahuje 1 kapsu na zip a 2 otevřené přihrádky.
- 2 vnější kapsy na zip , jedna umístěná na přední straně tašky, druhá na zadní straně .
- 2 otevřené boční kapsy, ideální na láhev s vodou nebo termosku.
Pohodlné rukojeti
Nákupní taška je zavěšena na dvou pevných uších , která umožňují pohodlné nošení v ruce.
- Jsou dostatečně vysoké , abyste je mohli pohodlně nosit i na rameni.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | Textil |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | shopper/hobo |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | zwierzęcy |
| Varianta vzoru: | W07 |
| Tvar: | Trapézový |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 6+ |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 30 cm |
| Šířka: | 28 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Výška rukojeti: | 25 cm |
Made in EU
4 246 Kč
–39 %
Semišová italská kabelka pravá kůže shopper
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 589 Kč
Made in EU
1 211 Kč
–39 %
Elegantní dámská shopper bag z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
730 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–39 %
Prostorná městská nákupní taška A4 shopperka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 093 Kč
–39 %
Pohodlná dámská nákupní taška shopper kabelka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
659 Kč
Made in EU
682 Kč
–39 %
Dámská plážová nákupní taška s potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
3 343 Kč
–39 %
Obdélníková, velká shopper taška z přírodní kůže - Rovicky
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
2 014 Kč
Made in EU
674 Kč
–39 %
Velká dámská taška ze syntetické tkaniny
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
406 Kč
Made in EU
1 082 Kč
–39 %
městská taška přes rameno z nylonu se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
652 Kč
Made in EU
646 Kč
–39 %
Dámská plážová taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
389 Kč
Made in EU
1 342 Kč
–39 %
Klasická dámská shopper kabelka z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
808 Kč
5 433 Kč
–39 %
Kožená business shopper taška s přihrádkou
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
3 313 Kč
Made in EU
Kožená semišová kabelka Sienna FL38
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
2 673 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
Dámská polyesterová plážová taška s kotvami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
1 086 Kč
–39 %
Velká shopper taška přes rameno elegantní
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
654 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
Dámská plážová taška vyrobená z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
2 694 Kč
–39 %
Duży shopper damski z szerokim paskiem - Peterson
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
1 623 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
