Malá, kožená dámská peněženka se zapínáním na karabinu
Kód: ROV-26875-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
950 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
576 Kč
Made in EU
1 435 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
802 Kč
od 639 Kč –52 %
Krátké dámské šaty s límečkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 305 Kč
Made in EU
1 226 Kč
–39 %
Elegantní trapézové šaty s asymetrickým plisováním KARINE 308-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
744 Kč
od 2 007 Kč –42 %
Dlouhé elegantní šaty s límečkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 147 Kč
Made in EU
1 275 Kč
–39 %
Mini šaty s elegantním výstřihem 118-9
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
773 Kč
Made in EU
od 1 925 Kč –39 %
Košilové šaty s kravatou CAMILLE 284-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 167 Kč
Made in EU
3 247 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 910 Kč
1 665 Kč
–39 %
Midi košilové šaty s knoflíky a páskem 651-2
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 009 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Šaty áčkové s polovičními rukávy K219 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
919 Kč
Made in EU
2 268 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 267 Kč
Made in EU
1 925 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 167 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
980 Kč
Made in EU
2 594 Kč
–44 %
Košilové šaty midi LOVE ME MIDI EY2593
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 433 Kč
Detailní popis produktu
Malá, kožená dámská peněženka se zapínáním na karabinu - Lorenti
- Praktické a funkční | Tento model byl navržen extrémně intuitivně a funkčně. I přes malé rozměry se do ní vejde dostatek dokladů a hotovosti;
- Materiál | Vyrobeno z přírodní kůže s třpytivou texturou;
- Zapínání a háček | Zajišťuje bezpečnost a snadné použití;
- Zabezpečení karet a dokladů | Peněženka je vybavena systémem STOP RFID, který chrání kartu v peněžence proti odcizení finančních prostředků z účtu;
- Ideální jako dárek | Peněženka je balena ve firemní krabičce z tvrdého kartonu.
Organizace interiéru
Uvnitř najdete:
- 1 kapsa na mince , uzavřená háčkem, zajišťující pohodlný přístup a bezpečné uložení mincí;
- 2 kapsy na bankovky , které vám umožní ukládat hotovost uspořádaným způsobem;
- 13 míst pro platební karty, vizitky a dokumenty standardní velikosti. Jedna z přihrádek je průhledná a je ideální pro focení.
Přihrádky na karty a doklady jsou rovněž zajištěny podšívkou . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051224591 |
| Značka: | Lorenti |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Stříbrná |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
od 394 Kč –52 %
Skládací peněženka z plátna – jednoduchý unisex design
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 188 Kč
od 354 Kč –52 %
Dámská peněženka na zip – velká kapacita, držák na karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 169 Kč
1 347 Kč
–47 %
Dámská kožená peněženka z pravé kůže NW931
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
709 Kč
od 445 Kč –52 %
Slim peněženka s RFID ochranou a držákem pro AirTag
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 212 Kč
od 1 278 Kč –47 %
Dámská kožená peněženka z pravé kůže NW926
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 673 Kč
1 348 Kč
–47 %
Malá kožená peněženka na mince se zipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
710 Kč
726 Kč
–52 %
Minimalistická slim peněženka – uhlíková vlákna, RFID klip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
346 Kč
od 246 Kč –52 %
Pánská skládací peněženka – tenká, s kapsou na mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 117 Kč
od 278 Kč –52 %
Cestovní organizér na doklady – peněženka na pasy a karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 133 Kč
od 215 Kč –52 %
Malá peněženka na karty a mince – tenká se zipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 103 Kč
od 298 Kč –52 %
Dámská mini peněženka – skládací styl s kovovým klipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 142 Kč
1 401 Kč
–47 %
Dlouhá kožená peněženka s prostorem na telefon
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
738 Kč
od 364 Kč –52 %
Magnetická peněženka s pouzdrem na karty pro iPhone
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 174 Kč
od 232 Kč –52 %
Cestovní peněženka na pas s RFID ochranou – praktický kryt
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 111 Kč
od 137 Kč až –52 %
Skládací sportovní vak na záda – taška na cvičení i výlety
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 66 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
