Malá, vertikální peněženka z lakované kůže s motivem listů
Kód: ROV-11417-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 1 934 Kč –39 %
Košilové šaty s kravatou CAMILLE 284-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 172 Kč
Made in EU
1 700 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
950 Kč
Made in EU
1 746 Kč
–44 %
Prošívané asymetrické šaty K134 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
976 Kč
Made in EU
1 838 Kč
–41 %
Elegantní šaty vhodné do kanceláře A078
Doručení 3-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
1 838 Kč
–41 %
Šaty bez rukávů s pasem A090
Doručení 3-4 dny
(4 ks)
1 081 Kč
Made in EU
2 048 Kč
–39 %
Pohodlné trapézové šaty s dlouhým rukávem 567-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 242 Kč
Made in EU
1 307 Kč
–44 %
Asymetrické šaty bez ramínek K031
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
730 Kč
Made in EU
2 055 Kč
–41 %
Pletené šaty přiléhavého střihu s řasením K006
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 209 Kč
Made in EU
955 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
579 Kč
Made in EU
Džínové šaty s jemným stojáčkem SUK154
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 573 Kč
Made in EU
3 154 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 856 Kč
Made in EU
3 241 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 907 Kč
Made in EU
1 751 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
978 Kč
Made in EU
1 879 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 050 Kč
Made in EU
1 559 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
945 Kč
Detailní popis produktu
Peněženka se zapíná na západku. Po jeho otevření máme přístup do prostorné sekce, která pojme:
- 8 přihrádek na karty, vizitky nebo dokumenty standardní velikosti;
- 4 velké prostory pro dokumenty většího formátu, např. technický průkaz vozu. Jedna z těchto přihrádek je průhledná.
Přihrádky na karty a doklady jsou zabezpečeny logovanou podšívkou. Tím se zabrání oděru kůže při nesčetném vkládání a vyjímání karet.
Není divu, že můžete mít hotovost v peněžence. Je zde na to spousta místa.
Mince můžete vložit do:
- 1 dvojitá kapsa uzavřená bezpečným zipem. Kapsy jsou velmi prostorné, vyndání mincí pro vás bude snadné;
Bankovky můžete skrýt v:
- 1 otevřená široká kapsa, která se táhne přes celou šířku peněženky. Kapsa je velmi hluboká a široká, vejde se do ní hodně bankovek.
Logo značky bylo instalováno na přední straně peněženky, pomocí koženého kníru.
Tento model peněženky je dodáván s 1 slotem na fotografie.
Parametry
- výška: 13 cm
- šířka: 8,5 cm
- hloubka: 3 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5900949009490 |
| Značka: | Pierre Cardin |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Šedá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Zapínání: | západka |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | velký panel s fotografiemi |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
1 384 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
834 Kč
Made in EU
1 080 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
651 Kč
Made in EU
1 187 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
715 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
1 029 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
620 Kč
Made in EU
809 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
488 Kč
Made in EU
1 477 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka-penál z pravé kůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
890 Kč
Made in EU
1 187 Kč
–39 %
horizontální peněženka z přírodní a eko kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
715 Kč
Made in EU
520 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
313 Kč
Made in EU
1 152 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
694 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s pouzdrem na technický průkaz
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
911 Kč
–39 %
Dámská horizontální peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
549 Kč
Made in EU
1 443 Kč
–39 %
velká peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
869 Kč
Made in EU
1 619 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
976 Kč
Made in EU
809 Kč
–39 %
malá dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
488 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
